Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.12.2018 11:31
New Super Mario Bros. U Deluxe na rozbudowanym zwiastunie. Nintendo promuje kolejny tytuł
1527V

New Super Mario Bros. U Deluxe na rozbudowanym zwiastunie. Nintendo promuje kolejny tytuł

Nintendo rozpocznie 2019 rok od premiery New Super Mario Bros. U Deluxe. Odświeżona produkcja została zaprezentowana na zwiastunie, który przedstawia najważniejsze informacje o grze.

11 stycznia odbędzie się premiera New Super Mario Bros. U Deluxe. Produkcja to oczywiście odświeżony klasyk z Nintendo Wii U, który zawiera zawartość z New Super Luigi U. To pakiet przepełniony atrakcjami.

Super Smash Bros. Ultimate. Nintendo chwali się rewelacyjnymi ocenami w reklamie

Nintendo Wii U otrzymało kilka naprawdę świetnych gier, które jednak ze względu na słabą popularność platformy nie mogły trafić do szerokiego grona odbiorców. Na szczęście Japończycy pamiętają o tych przygodach i chętnie wrzucają pozycje na Nintendo Switcha.

Korporacja nie może pewnie narzekać, bo przeniesienie produkcji na hybrydową konsolę na pewno kosztuje mniej niż stworzenie kolejnej odsłony, a gracze mogą przynajmniej zapoznać się z cenionymi projektami – New Super Mario Bros. U zgarnęło w 2012 roku oceny na poziomie 84%.

Autorzy portu postanowili odrobinę ubarwić zabawę i dorzucili do zestawu dwie grywalne postacie, które posiadają unikalne zdolności.

Tagi: New Super Mario Bros. U Deluxe Nintendo Nintendo EAD

Nie przegap