Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.12.2018 16:01
Aladyn na pierwszych zdjęciach. Will Smith jako Dżin w nowej wersji baśni
2212V

Aladyn na pierwszych zdjęciach. Will Smith jako Dżin w nowej wersji baśni

Disney coraz chętniej oferuje widzom nowe wersje swoich uznanych baśni. Kolejną odpicowaną produkcją jest „Aladyn” i dzisiaj możemy spojrzeć na głównych bohaterów. W aktorskiej historii zobaczymy między innymi Willa Smitha.

Guy Ritchie jest reżyserem nowej wersji „Aladyna”. Brytyjczyk miał okazję pracować przy między innymi „Sherlock Holmes”, „Porachunki”, „Kryptonim U.N.C.L.E.”, „Rejs na nieznane” czy też „Król Artur: Legenda miecza”.

Aladyn na zwiastunie. Disney pokazuje aktorską wersję baśni

Film trafi do kin już 24 maja i w końcu możemy spojrzeć na nowych-starych bohaterów. W rolach głównych wystąpią Mena Massoud ("Jack Ryan") jako Alladyn, Will Smith ("Jestem legendą", "Siedem dusz", "Ja, robot", "Faceci w czerni", "W pogoni za szczęściem") jako Dżin, Naomi Scott ("Power Rangers") jako księżniczka Jasmine, Marwan Kenzari ("Morderstwo w Orient Express") jako Jafar, Navid Negahban ("Homeland") jako Sułtan, Nasim Pedrad ("Saturday Night Live") jako Dalia.

Disney zdecydował się na aktorską wersję, ale szczerze mówiąc nie jestem przekonany, czy był to dobry pomysł. Will Smith wygląda dziwnie jako Dżin... Choć może pierwszy zwiastun zaprezentuje film z odpowiedniej strony? Materiał powinien trafić do Sieci na początku przyszłego roku.

Zamierzacie wybrać się do kin?

Aladyn

Źródło: https://ew.com/movies/2018/12/19/aladdin-first-look-ew-cover-story/

Tagi: aladyn Disney film live-action

Nie przegap