Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.12.2018 15:56
God of War na muzycznym zwiastunie. Twórcy wspominają matkę
1788V

God of War na muzycznym zwiastunie. Twórcy wspominają matkę

Santa Monica Studio chce mieć pewność, że nie zapomnimy o najnowszej przygodzie Kratosa. Twórcy właśnie opublikowali muzyczny zwiastun, a jednocześnie wspomnieli o odnalezieniu kobiety, która podłożyła głos pod matkę Atreusa.

God of War to bez wątpienia jedna z najlepszych produkcji 2018 roku. Tytuł oferuje mocną opowieść, wciągającą rozgrywkę i pozwala poznać dalsze losy Kratosa. W grze nie brakuje ciekawych postaci i jedną z takich jest bez wątpienia Faye.

Sony rozsyła świąteczne prezenty dla posiadaczy PlayStation 4

Faye to żona Kratosa i jednocześnie matka Atreusa – jest to niezwykle istotna postać dla całej przygody z nowego God of Wara. Twórcy przez przypadek (na YouTube) odkryli piosenkarkę z Wysp Owczych, która idealnie nadawała się do produkcji. Eivør Pálsdóttiron została zaproszona na sesję nagraniową i skradła serca całej ekipie.

Wybór nie był przypadkowy. Eivør posiada fantastyczny głos, który możecie usłyszeć na poniższym materiale – “Memories of Mother” to jeden z utworów ze ścieżki dźwiękowej i to właśnie kobieta ma w nim okazję zaprezentować swoje umiejętności.

Santa Monica Studio oficjalnie nie zapowiedziało prac nad God of War 2, jednak możemy mieć pewność, że autorzy nie pozostawią tego uniwersum. Po premierze pierwszej historii z mitologii nordyckiej pojawiło się ogłoszenie o prace, w którym studio poszukiwało artystów do stworzenia nowych bogów.

Źródło: YouTube.com

Tagi: God of War (2018) Santa Monica Studio Sony Interactive Entertainment

Nie przegap