SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.12.2018 08:37
Kingdom na Netflix. Pełny zwiastun pokazuje zombie w feudalnej Japonii
2080V

Kingdom na Netflix. Pełny zwiastun pokazuje zombie w Korei

Na początku przyszłego roku subskrybenci platformy Netflix zobaczą „Kingdom”. Serial powinien zainteresować widzów, którzy uwielbiają tematykę biegających truposzy.

Netflix zaprezentował bardzo mocny początek roku. W styczniu na platformie zadebiutuje kilka ciekawych tytułów, a jednocześnie firma dorzuci do zestawienia znane klasyki. Wśród nowości warto pamiętać o „Kingdom”.

Netflix. Styczeń pełen hitów - Punisher, Titans, Prison Break, Jak poznałem waszą matkę, Sex Education

„W trawionym zepsuciem i przymierającym głodem królestwie tajemnicza zaraza zmienia ludzi w potwory. Niesłusznie uznany za zdrajcę książę koronny postanawia uratować swoich poddanych i wyrusza w niebezpieczną podróż, aby stawić czoła siłom zła.”

Jest to bardzo ciekawa prezentacja tematu biegających truposzów. Netflix umiejscowił wydarzenia w czasach samurajów, więc możemy liczyć na kilka ciekawych zwrotów akcji oraz rywalizację z potworami za pomocą katany.

Już poniższy zwiastun pokazuje, że twórcy nie oszczędzali na między innymi charakteryzację – budżet każdego odcinka wyniósł ponad 1,78 mln dolarów, a ekipa zajmująca się produkcją przekroczyła dostępne środki. Na szczęście udało się dokończyć prace i 25 stycznie odbędzie się światowa premiera „Kingdom”.

Netflix bardzo wierzy w produkcję – już teraz zamówiono drugi sezon, więc autorzy w lutym wrócą na plan i rozpoczną przygotowywanie kontynuacji wydarzeń. To drugi koreański serial oryginalny platformy.

Tagi: kingdom netflix trailer zwiastun