Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.12.2018 20:39
Anthem pozwoli nam znacząco ulepszyć javeliny. Gameplay pokazuje progres i personalizację
832V

Anthem pozwoli nam znacząco ulepszyć javeliny. Gameplay pokazuje progres i personalizację

BioWare szykuje się na wielką premierę Anthem, więc z tej okazji możemy spojrzeć na kolejny materiał prezentujący jeden z głównych elementów gry. Twórcy tym razem skupili się na ulepszaniu potężnych javelinów.

Anthem będzie dostępne od 22 lutego. Tytuł jednocześnie zmierza na PlayStation 4, Xboksy One oraz komputery osobiste, ale przynajmniej na początku nie otrzymamy cross-platformowych zmagań. Wszystko może zmienić się po premierze.

Anthem na efektownym zwiastunie

Darrin McPherson i Ben Irving wspólnymi siłami zdecydowali się przybliżyć graczom personalizację w Anthem. Nie będzie dla nikogo zaskoczeniem, że otrzymamy możliwość rozwijania javelinów i poniższy materiał odpowiada na kilka pytań.

Jednak bez wielkiego zaskoczenia – javeliny składają się z kilku „części”, które posiadają własne poziomy oraz charakteryzują się jednym z kolorów (rare). W trakcie rozgrywki natrafimy na sprzęt, będziemy często zmieniać giwery i ulepszać swój strój. Podczas zmagań zdobędziemy również kolejne poziomy doświadczenia pilota, które będą niezbędne, by założyć niektóre z przedmiotów.

Pewną ciekawostką jest na pewno „status” broni, który określa jak szybko możemy przykładowo podpalić przeciwnika – propozycja pozwoli tworzyć różnorodne combosy i taktyki. Już wcześniej deweloperzy potwierdzili, że zamierzają nam zaoferować mnóstwo opcji do kreowania relacji pomiędzy graczami.

Tagi: Anthem BioWare Electronic Arts gameplay

Nie przegap