Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.12.2018 21:00
Mortal Kombat 11. Spawn może trafić do gry
1073V

Mortal Kombat 11. Spawn może trafić do gry

NetherRealm Studios w styczniu zaprezentuje pierwszą część fighterów przygotowanych do Mortal Kombat 11 i w tym czasie powinniśmy otrzymać potwierdzenie gości. Twórcy są znani z wrzucania do swoich tytułów bohaterów z różnych światów i w nadchodzącej bijatyce może pojawić się Spawn.

Ed Boon szykuje się do wielkiej imprezy, ponieważ już na początku 2019 roku odbędzie się duże wydarzenie (Stany Zjednoczone + Londyn), na którym zobaczymy w akcji zawodników z Mortal Kombat 11. Na imprezie zobaczymy gameplay.

Mortal Kombat 11 wypróbujemy w marcu. Przeciek zdradza system GoreTech i Kombat Pass

NetherRealm Studios często zaprasza do swoich produkcji „gości”, którzy ubarwiają zestaw zawodników – dla przypomnienia w serii Mortal Kombat pojawili się już między innymi Kratos, Alien, Predator, Freddy Krueger, czy też Jason Voorhees.

Gracze wyczekujący na Mortal Kombat 11 zapytali Todda McFarlane'a – twórcę Spawna – czy jego postać pojawi się w najnowszej bijatyce. Odpowiedź mężczyzny jest bardzo interesująca:

„Wierzę, że jest w drodze.”

Nie jest to jednoznaczne „tak”, ale warto pamiętać, że Spawn trafił już do SoulCalibur 2 – od premiery bijatyki Bandai Namco minęło sporo czasu, jednak sympatycy tej postaci mogą mieć nadzieję, że już wkrótce wcielą się w pułkownika Simmonsa.

Tagi: mortal kombat 11 NetherRealm Studios Warner Bros.