Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.12.2018 21:30
The Division 2. Pierwsi gracze zagrają już w ten weekend
1991V

The Division 2. Pierwsi gracze zagrają już w ten weekend

Ubisoft rozsyła zaproszenia do testów The Division 2. Na początek wyłącznie mała garstka graczy otrzyma dostęp do produkcji, ale warto sprawdzić swoje skrzynki. Walka na serwerach rozpocznie się już w najbliższą sobotę.

Ubisoft jeszcze przed końcem roku zaprosił do swojej siedziby redakcje, które mają okazję sprawdzić najnowszą wersję The Division 2. Studio chce mieć pewność, że serwery wytrzymają zainteresowanie, więc niemal jednocześnie rozpocznie się techniczna alfa.

Rozgrywka z The Division 2 przybliża walkę

Gracze już teraz mogą pobierać pliki The Division 2 – testy rozpoczną się w sobotę i będą trwać do 18 grudnia. Aktualnie deweloperzy nie potwierdzili, jaki fragment gry został udostępniony, jednak wszystkie konkrety powinny nadejść w przeciągu najbliższych godzin.

Zaproszenia zostały wysłane do fanów, którzy wyrazili chęć uczestnictwa w becie. To jednak nie czas na publikowanie materiałów, ponieważ Francuzi zamierzają jedynie sprawdzać infrastrukturę. Dopiero na początku przyszłego roku zagramy w betę, podczas której bez najmniejszego problemu pokażemy światu naszą rozgrywkę.

Należy zaznaczyć, że przed rozpoczęciem zabawy, gracze muszą podpisać NDA – warto dokładnie przeczytać umowę, ponieważ już alfa Anthem pokazała, że twórcy nie lubią gdy nie przestrzega się podstawowych zasad.

Tagi: Tom Clancy's The Division 2 Ubisoft Ubisoft Massive

Nie przegap