Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.12.2018 18:00
Kobiety Mafii 2. Zwiastun reżyserski bez cenzury
3308V

Kobiety Mafii 2. Zwiastun reżyserski bez cenzury

Patryk Vega zaprezentował „Kobiety Mafii 2”. Film trafi do polskich kin w przyszłym roku i możemy dzisiaj spojrzeć na pełny materiał bez cenzury. Otrzymaliśmy również konkretne informacje dotyczące fabuły.

W marcu Patryk Vega zapowiedział stworzenie kontynuacji „Kobiet Mafii” oraz nawet serialu. Nowa opowieść trafi na wielki ekran już 22 lutego 2019 roku, a w 2020 roku zobaczymy trzecią część.

Netflix. Styczeń pełen hitów - Punisher, Titans, Prison Break, Jak poznałem waszą matkę, Sex Education

W końcu otrzymaliśmy pełny zwiastun „Kobiety Mafii 2”. Zdaniem wydawcy jest to superprodukcja, która wyznacza „nowe standardy gatunkowe dla krajowej kinematografii”, a podczas produkcji Patryk Vega inspirował się prawdziwymi wydarzeniami, które rozegrały się na trzech kontynentach i w sześciu krajach: w Polsce, Niemczech, Hiszpanii, Maroko, Kolumbii i Dubaju.

„Przemyt narkotyków na niespotykaną dotąd skalę, porwania i zabójstwa na zlecenie, kradzież najdroższych, luksusowych samochodów, widmo globalnego terroryzmu i machinacje południowoamerykańskich karteli – wszystko to w kontynuacji największego kasowego hitu 2018 roku!”

Kobiety Mafii 2” jest oczywiście bezpośrednią kontynuacją znanej historii i filmie wystąpią: Agnieszka Dygant, Aleksandra Popławska, Katarzyna Warnke, latynoamerykańska gwiazda Angie Cepeda, czyli niezapomniana Lucecita z serialu „Luz Maria” oraz debiutująca na dużym ekranie Aleksandra Grabowska. W męskiej części ekipy wystąpią: Piotr Adamczyk, znany z hitu Netflix „Dom z papieru” – Enrique Arce, Janusz Chabior, a także: Krzysztof Czeczot, Damian Kret, Patryk Pniewski, Otar Saralidze, światowej sławy kulturysta – Michał Karmowski oraz popularni raperzy Bonson i Sobota.

Otrzymaliśmy również pełny opis fabuły, które zapowiada... Bardzo zróżnicowane atrakcje:

Po przejęciu władzy nad stolicą, gang Niani (Agnieszka Dygant) przygotowuje się do największej akcji przemytniczej w dziejach kraju. Będąca postrachem Warszawy grupa sprowadza do kraju tonę kolumbijskiej kokainy. Kiedy towar znika w podejrzanych okolicznościach, a kartel żąda głów, do Polski trafia śmiertelnie niebezpieczna Aida (Angie Cepeda). Kolumbijka znajduje sojusznika w osobie trójmiejskiego przemytnika – Mata (Piotr Adamczyk). Mafioso od dawna pragnie umocnić swoją pozycję w półświatku, ale jego plany komplikują napięte relacje ze zbuntowaną córką – Stellą (Aleksandra Grabowska). W tym samym czasie na wolność wychodzi Spuchnięta Anka (Katarzyna Warnke). Kochająca luksusy maniakalna zakupoholiczka cudem przeżyła więzienne piekło, po którym z trudem odnajduje się w nowej rzeczywistości. Wystarczy jednak nieoczekiwane zdarzenie, by znalazła się na celowniku ogólnopolskich mediów i z dnia na dzień stała się „mafijną celebrytką”. W tym samym czasie poza granicami, w Maroko, Siekiera (Aleksandra Popławska) przeżywa burzliwy romans z Amirem (Otar Saralidze) – bojownikiem państwa islamskiego. Kiedy mężczyzna ginie w brawurowej akcji z udziałem komandosów GROM-u, pałająca zemstą zabójczyni powraca do Polski. Ma do wypełnienia śmiercionośny plan.

Tagi: