SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.12.2018 17:21
Detroit: Become Human to największy sukces w historii Quantic Dream. Sony potwierdza wynik gry
1555V

Detroit: Become Human to największy sukces w historii Quantic Dream. Sony potwierdza wynik gry

Historia trzech androidów została doceniona przez graczy z całego świata. Detroit: Become Human to najszybciej sprzedająca się produkcja w historii Quantic Dream i właśnie poznaliśmy oficjalne wyniki sprzedaży. Deweloperzy mogą odetchnąć z ulgą.

Detroit: Become Human trafiło na rynek w marcu. Gra Quantic Dream jest dostępna wyłącznie na PlayStation 4 i ponownie francuskie studio przedstawiło bardzo nietypowy gameplay nastawiony na narrację oraz trudne wybory.

Aktualizacja systemowa 6.20 dla PlayStation 4

Sony właśnie potwierdziło bardzo dobry wynik Detroit: Become Human – produkcja od dnia premiery osiągnęła rezultat na poziomie 2 mln sprzedanych egzemplarzy! Jest to naprawdę fantastyczny wynik, który pozwala deweloperom w spokoju patrzeć w przyszłość.

Quantic Dream potwierdziło, że produkcja to najszybciej sprzedająca się opowieść studia i deweloperzy postanowili podziękować wszystkim fanom, korporacji PlayStation oraz doświadczonym twórcom – wszyscy przyczynili się do tego sukcesu.

Francuzi aktualnie nie potwierdzili swoich kolejnych planów, ale możemy przypuszczać, że deweloperzy pracują już nad następnym tytułem nastawionym na historię. Wiele na to wskazuje, że gra będzie dostępna dopiero na PlayStation 5 – jak wiadomo Quantic Dream potrzebuje sporo czasu na przedstawienie nowych przygód.

Tagi: Detroit: Become Human quantic dream Sony Interactive Entertainment