Paweł Musiolik Paweł Musiolik 12.12.2018 15:35
Fortnite i Bowsette w Top 10. PS4 konsolowym liderem Pornhuba
2936V

Fortnite i Bowsette w Top 10. PS4 konsolowym liderem Pornhuba

Pornhub, jak co roku, opublikował podsumowanie ruchu w swoim serwisie. Widać w nim jak na dłoni, że growe trendy mają spory wpływ na to, czego szukają w nim amatorzy fikołek.

Nie od dziś wiadomo, że Pornhub znajduje się wysoko na liście najczęściej odwiedzanych stron w Internecie. Serwis z filmami dla dorosłych jest wyjątkowo otwarty i chętnie dzieli się statystykami i ciekawostkami na koniec każdego roku.

Red Dead Redemption 2 budzi w graczach wewnętrzne instynkty. Gra w raporcie PornHuba

W 2018 roku w świecie growym, gigantyczną popularność zdobył Fortnite. To miało oczywiście spory wpływ na wyniki wyszukiwań na Pornhubie. Gra Epic znalazła się na drugim miejscu na liście Top 10 wyszukiwań w całym roku, przegrywając jedynie z aktorką Stormy Daniels. Na liście znalazła się także Bowsette, czyli internetowy mem, który zrodził się w połowie września po fanowskim rysunku autorstwa Ayyk92.

Pornhub podzielił się także statystykami wyszukiwania pozostałych postaci growych. Bowsette oczywiście deklasuje konkurencję, wyprzedzając Brigitte z Overwatcha, Larę Croft, Mercy (ponownie Overwatch), księżniczkę Zeldę, Ashe (raz jeszcze Overwatch), Mario oraz Widowmaker (no i Overwatch raz kolejny).

Jak wyglądał ruch na konsolach? Tutaj dominuje PlayStation 4, którego wynik sprzedażowy przekłada się na ruch w serwisie. Konsola Sony zebrała 54,4% całego ruchu w 2018 roku, wyprzedzając Xboksa One (33%) oraz PS Vitę (7,3%). W ostatnim przypadku, wiadomo już jak wygląda życie po życiu handhelda Sony.

Pozostałe i rozbudowane statystyki znajdziecie w podsumowaniu, z oczywistych względów nie będziemy pisać o wszystkim. Dorzucimy jednak, że użytkownicy z Polski spędzają w serwisie średnio 9 minut i 58 sekund, a sam kraj podskoczył o jedno miejsce w rankingu odwiedzin. I tak, także u nas Fortnite było gorącą nowością w wyszukiwaniu. Chociaż do top 12 się nie załapało, w przeciwieństwie do tracącego na popularności Overwatcha.

Źródło: https://www.pornhub.com/insights/2018-year-in-review

Tagi: bowsette Fortnite pornhub