SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.12.2018 13:00
Fallout 76 jeszcze taniej! Gra Bethesdy do kupienia za 89 zł
3865V

Fallout 76 jeszcze taniej! Gra Bethesdy do kupienia za 89 zł

Nikt nie mógł spodziewać się takiej sytuacji. Bethesda za wszelką cenę stara się ratować Fallout 76 i nawet w Polsce gra doczekała się kolejnej promocji. Produkcję można już kupić za mniej niż 90 zł, a od premiery nie minął nawet miesiąc.

Bethesda walczy o sieciowego Fallouta. Gra potrzebuje wielu graczy, którzy zapełnią serwery, jednak liczne błędy, fatalne decyzje firmy i kilka wpadek marketingowych sprawiają, że tytuł nie cieszy się odpowiednim zainteresowaniem. W rezultacie pozycję możemy nabyć w jeszcze lepszej cenie.

Fallout 76 z kolejną rażącą wpadką. Bethesda udostępniła dokładne dane klientów

Fallout 76 trafił na półki sklepowe 14 listopada, więc Bethesda nie może jeszcze świętować pierwszego miesiąca od premiery. Mimo to produkcja odnotowała drugą obniżkę ceny i nawet w Polsce grę można wyrwać w wyjątkowo niskich cenach:

Euro RTV AGD

MediaMarkt

Jak widać Bethesda za wszelką cenę stara się zapełnić serwery, a jednocześnie zespół wciąż naprawia produkcję. Wczoraj na pierwszej platformie (PC) pojawiła się nowa aktualizacja, która wkrótce trafi na kolejne urządzenia. Mimo to przed deweloperami jeszcze daleka droga, by uratować sieciową pozycję…

Źródło: https://lowcygier.pl/promocje-pudelkowe/powazne-obnizki-cen-fallout-76-w-polskich-sklepach-wysylkowych/

Tagi: Bethesda Bethesda Game Studios Fallout 76