SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.12.2018 22:00
Left Alive nadal śmieszy pokracznymi animacjami. Zwiastun prezentuje fragment rozgrywki
804V

Left Alive nadal śmieszy pokracznymi animacjami. Zwiastun prezentuje fragment rozgrywki

Square Enix szykuje się na kolejną premierę, jednak Left Alive nie zapowiada się na największy hit w historii japońskiej korporacji. Najnowszy materiał prezentujący gameplay potwierdza spore problemy tytułu.

Do premiery Left Alive zostały już tylko trzy miesiące, więc nie możemy liczyć na wielki progres względem aktualnie prezentowanej rozgrywki. Jest to znaczące, ponieważ twórcy nadal nie naprawili największych problemów.

Left Alive pokazuje ocalonych. Zwiastun nowej gry Square Enix

Na targach w Kolonii miałem okazję rozmawiać z dziennikarzami, którzy grali w Left Alive i ich opinia była jednoznaczna – Square Enix oferuje animacje rodem z PlayStation 3. Bohaterowie poruszają się sztucznie, przeciwnicy reagują dziwacznie i każda akcja przypomina o poprzedniej generacji.

Kolejne tygodnie nie pomogły Left Alive. Właśnie otrzymaliśmy świeży fragment rozgrywki, na którym tytuł wygląda... Słabo. To pewnie nie będzie największy crap przyszłego roku, ale Square Enix będzie musiało zmierzyć się z twardą ścianą.

Należy w tym miejscu na pewno wspomnieć, że Left Alive trafi na europejski rynek 5 marca – tuż po Far Cry New Dawn, Jump Force, Anthem, Metro Exodu i przed Devil May Cry 5, The Division 2, czy też nawet Sekiro Shadows Die Twice. Chciałbym być optymistą, ale trudno w tym miejscu mówić o wielu pozytywach.

Źródło: YouTube.com

Tagi: gameplay Left Alive Square Enix zwiastun