Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.12.2018 15:38
Mortal Kombat 11 wypróbujemy w marcu na 2 platformach. Przeciek zdradza system GoreTech
1784V

Mortal Kombat 11 wypróbujemy w marcu. Przeciek zdradza system GoreTech i Kombat Pass

NetherRealm Studios szykuje się do wielkiej prezentacji Mortal Kombat 11. Wydarzenie zostało zaplanowane na początku 2019 roku, ale pierwsze przecieki pozwalają szykować się na krwawą produkcję.

Mortal Kombat 11 trafi do sprzedaży 23 kwietnia i bijatyka będzie jednocześnie dostępna na czterech platformach: PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch i PC. Na szczęście już 17 stycznia odbędzie się wielka prezentacja gry – firma zorganizuje wydarzenie w Los Angeles oraz Londynie, podczas którego zobaczymy między innymi gameplay.

Mortal Kombat 11. Wymagania sprzętowe nie zwiastują rewolucji, a Polacy pomagają w pracach nad grą

Kolejne wydarzenie odbędzie się w marcu – na ten miesiąc zaplanowano zamkniętą betę, która zostanie zorganizowana wyłącznie na PlayStation 4 i Xboksach One. Będzie to pierwsza okazja do sprawdzenia tytułu przed samą premierą.

Wydawca zaplanował już między innymi specjalne wydania gry, więc włoski GameStop otrzymał informacje dotyczące Mortal Kombat 11 Premium Edition – w zestawie gracze otrzymują Kombat Pass, czyli zestaw nowych fighterów.

W dodatku sklep zdradza dodatkowe informacje dotyczące tytułu – Mortal Kombat 11 będzie bardziej krwawą propozycją od poprzedników. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu zupełnie nowego silnika, który ma znacząco podkręcić akcję na ekranie.

Twórcy przygotowali również nowy GoreTech, czyli specjalny system odpowiadający za „bardziej brutalne egzekucje”. W pozycji znajdą się również kolejne Fatality, a podczas personalizacji dostosujemy ubrania, dodatki, a nawet ruchy fighterów.

NetherRealm Studios skupiło się również na komponencie sieciowym – Mortal Kombat 11 będzie w pełni zintegrowany z esportem, a gracze mogą liczyć na codzienne wiadomości, walki o nagrody, lepszy matchmaking, a podczas walk skorzystamy z dodatkowych strojów.

Źródło: https://www.gamestop.it/PS4/Games/112980/mortal-kombat-11-premium-edition

Tagi: mortal kombat 11 NetherRealm Studios Warner Bros.