Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.12.2018 19:21
Call of Duty: Black Ops 4. Zwiastun pokazuje zmiany z Operation Absolute Zero
624V

Call of Duty: Black Ops 4. Zwiastun pokazuje zmiany z Operation Absolute Zero

Treyarch w końcu oferuje nową zawartość do Call of Duty: Black Ops 4. Gracze mogą szykować się na Operation Absolute Zero, które zostało zaprezentowane na świeżym zwiastunie. Studio pokazuje odświeżoną rozgrywkę oraz nową zawartość.

11 grudnia odbędzie się premiera Operation Absolute Zero. Jest to dodatkowa zawartość do Call of Duty: Black Ops 4, która pierwotnie zadebiutuje wyłącznie na PlayStation 4. Zwiastun pokazuje wszystkie nowości.

Call of Duty: Black Ops 4 Battle Edition dostępne na PC. Gra bez Zombie

Gracze otrzymają dostęp do Zero – jest to specjalistka od zadań specjalnych. Kobieta posiada wyjątkowe umiejętności w operowaniu sprzętem, ponieważ latami szkoliła się wskakując do kolejnych baz danych. Kobieta chętnie wprowadzi zamęt na polu walki, a odblokowanie jej zajmie chwilkę – wystarczy zdobyć pierwszy poziom na nowym Czarnym Rynku lub ukończyć misję Blackout Zombies.

Deweloperzy nie zapomnieli o rywalizacji Battle Royale. Mapa została zaktualizowana, przygotowano nowy system naprawy pancerza, ulepszono udźwiękowienie, zadbano o balans broni (SDM i Spitfire) i dodano kolejną giwerę (Firing Range). Twórcy zdecydowali się zamieszać w przypadku lokacji, jednak warto odnotować, że otrzymamy również dostęp do nowego pojazdu pancernego (ARAV), czy też przygotowano nowe przedmioty do personalizacji.

W Call of Duty: Black Ops 4 nie zabraknie zmian w zombiakach (między innymi opcja pominięcia dziennego poziomu), czy też zdecydowano się na odświeżenie Czarnego Rynku (tutaj dostrzeżecie skrócony progres). Twórcy podkreślają, że to zdecydowanie największa aktualizacja w historii Call of Duty: Black Ops.

Tagi: Activision Call of Duty: Black Ops 4 Treyarch