SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.12.2018 17:07
Honor View 20 to pierwszy smartfon z „dziurą” w ekranie.  48-megapikselowa matryca robi wrażenie
1296V

Honor View 20 to pierwszy smartfon z „dziurą” w ekranie. 48-megapikselowa matryca robi wrażenie

Honor nie zamierza zwalniać. Korporacja ujawniła nowy smartfon, który potrafi zaintrygować rozwiązaniem na przednim ekranie, a jednocześnie posiada konkretne podzespoły. Sympatycy fotografii muszą pamiętać o Honor View 20.

26 grudnia w Chinach i 22 stycznia w Europie odbędzie się oficjalna premiera Honor View 20. Mimo to już teraz możemy spojrzeć na urządzenie oraz poznać jego specyfikację. Sprzęt zaciekawi użytkowników, którzy wykonują zdjęcia za pomocą smartfonu.

Honor Magic 2 na oficjalnych zdjęciach. Chińczycy pokazują rozsuwany ekran

Na przednim panelu Honor View 20 pojawiła się spora ciekawostka. Producent mówi o „in-screen camera”, jednak tak naprawdę znalazła się tutaj 4,5mm dziurka, w którą zdecydowano się schować kamerę do wideorozmów oraz selfie.

Oczywiście korporacja zadbała, by ten mały „otwór” mógł zapewnić nam odpowiednią jakość zdjęć, ale to z tyłu zamontowano prawdziwego potwora. Honor View 20 na plecach będzie posiadał aparat z sensorem Sony IMX586 o rozdzielczości 48 Mpix! Gdyby tego było mało, to firma zadba o procesor Kirin (980) oraz technologię Link Turbo (jednoczesne korzystanie z łączności WiFi i sieci 4G).

Wiele na to wskazuje, że Honor View 20 będzie jednym z pierwszych, ale na pewno nie jedynym smartfonem, który w 2019 roku zaoferuje 48-megapikselową matrycę. Samsung oraz Xiaomi na CES 2019 powinny pokazać urządzenia dla miłośników fotografii.

Dokładną prezentację Honor View 20 zobaczymy pewnie pod koniec roku.

Źródło: Twitter

Tagi: honor Honor View 20 smartfon