Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.12.2018 14:29
Avengers: Endgame z rekordem wszech czasów. Najchętniej oglądany trailer
1972V

Avengers: Endgame z rekordem wszech czasów. Najchętniej oglądany trailer

Marvel nie bierze jeńców. Bardzo długo czekaliśmy na najnowszy materiał prezentujący „Avengers: Endgame” i przedstawiciele korporacji już mogą świętować. Widzowie dosłownie rzucili się na pierwszy zwiastun nadciągającej historii.

Avengers: Endgame” trafi do polskich kin 24 kwietnia. To historia wyczekiwana przez fanów Marvel Cinematic Universe, która zakończy dwuczęściową opowieść, a jednocześnie rozpocznie zupełnie nowy bieg w całej serii.

Spider-Man: Far From Home. Nowy kostium Petera Parkera na pierwszych zdjęciach

Marvel nie musi obawiać się o zainteresowanie. Pierwszy zwiastun „Avengers: Endgame” w zaledwie 24 godziny odnotował 289 mln wyświetleń! Jest to kapitalny wynik, który zwiastuje jedno – widzowie w 2019 roku rzucą się do kin. Warto przypomnieć, że poprzednim rekordzistą był oczywiście „Avengers: Wojna bez granic”, który w dobę odnotował 238 mln.

O materiale mówi od kilku dni cały świat – nawet NASA zdecydowała się zareagować na wołanie Starka. Firma zapowiedziała poszukiwanie Iron Mana... ;)

Należy przy tym zaznaczyć, że „Avengers: Wojna bez granic” to nadal rekordzista boxoffice. Film zarobił przeszło 2 mld dolarów, jednak możemy śmiało sądzić, że w kwietniu pojawi się produkcja, która chętnie rzuci rękawice „starszemu bratu”.

Źródło: https://comicbook.com/marvel/2018/12/09/marvel-fans-perfect-response-to-avengers-endgame-record-breaking-trailer/

Tagi: avengers Avengers: Endgame oglądalność trailer zainteresowanie

Nie przegap