Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.12.2018 22:00
The Umbrella Academy na Netflix. Platforma pokazuje superbohaterów
1603V

The Umbrella Academy na Netflix. Platforma pokazuje superbohaterów

Netflix systematycznie rezygnuje z kolejnych herosów ze stajni Marvela i bez wątpienia nie jest to przypadek. Już na początku 2019 roku szeroka publiczność zapozna się z „The Umbrella Academy” i pierwszy zwiastun wygląda zachęcająco.

The Umbrella Academy” to seria komiksów napisana przez Gerarda Way'a i zilustrowana przez Gabriela Ba. Sześcioodcinkowa seria została doceniona przez organizatorów nagrody Eisnera – historia otrzymała statuetkę za „Najlepszą skończoną/ograniczoną serię”.

Stranger Things. Trzeci sezon na zajawce z nazwami odcinków

Netflix już kilka miesięcy temu zapowiedział zainteresowanie się historią i w końcu otrzymaliśmy szczegóły. „The Umbrella Academy” trafi na Netflix 15 lutego i w tym dniu zapoznamy się ze wszystkimi odcinkami serialu.

„Tego samego dnia 1989 roku niezwiązanym ze sobą w żaden sposób kobietom rodzi się czterdzieścioro troje dzieci. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że żadna z nich nie była wcześniej w ciąży. Siedmioro dzieci adoptuje przemysłowiec-miliarder sir Reginald Hargreeve, który postanawia przygotować je do misji ocalenia świata. Jednak nie wszystko poszło zgodnie z planem. Gdy dzieci weszły w wiek nastoletni, rodzinne więzy osłabły, a każdy z członków drużyny poszedł w swoją stronę. Teraz sześcioro ocalałych ponownie nawiązuje ze sobą kontakt na wieść o śmierci Hargreeve’a. Luther, Diego, Allison, Klaus, Vanya i Numer Pięć wspólnie próbują rozwikłać tajemnicę śmierci swojego ojca. Ze względu na dzielące ich różnice osobowościowe i mocno odmienne umiejętności, a także mroczne widmo globalnej apokalipsy, członkowie rodziny znów zaczną się jednak od siebie oddalać.”

Powyższymi słowami Netflix zapowiada historię, która może okazać się sporą ciekawostką. Tak jak wspomniałem – w swoim czasie komiks został doceniony, więc możemy mieć nadzieje, że twórcy serialu zdołają w odpowiedni sposób zaopiekować się superbohaterami.

Serial został wyprodukowany przez Universal Cable Productions i występują w nim: Ellen Page, Tom Hopper, Emmy Raver-Lampman, Robert Sheehan, David Castañeda, Aidan Gallagher, Cameron Britton i Mary J. Blige. Producentem wykonawczym i showrunnerem jest Steve Blackman („Fargo”, „Altered Carbon”), a współproducentami wykonawczymi będą Gerard Way i Gabriel Bá.

Tagi: Netflix serial The Umbrella Academy trailer zwiastun

Nie przegap