Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.12.2018 23:11
CS:GO dostępny za darmo! Battle Royale nazywa się Danger Zone
6991V

CS:GO dostępny za darmo! Battle Royale nazywa się Danger Zone

Wielka aktualizacja Counter-Strike: Global Offensive właśnie wylądowała. Valve zdecydowało się zaoferować grę wszystkim ZA DARMO, a dodatkowo firma przygotowała własny tryb Battle Royale. Poznajcie szczegóły Danger Zone.

Counter-Strike: Global Offensive od dzisiaj przechodzi na model biznesowy free-2-play. Wszyscy gracze pobiorą produkcję za darmo! Zainteresowani otrzymają dostęp do wszystkich trybów, dropów oraz skrzyń z broniami.

Jeśli wcześniej posiadaliście CS:GO to otrzymacie „status Prime” i będziecie trafiać podczas rozgrywki wyłącznie na graczy „Prime”. Jak stać się pierwszorzędnym? Trzeba zdobyć 21 rangę i dodać swój numer telefonu do konta Steam lub po prostu kupić grę.  Standardowo Prime pozwoli również zdobywać  dodatkowe dropy.

CS:GO możecie pobrać klikając tutaj - jest to pełna wersja gry!

Twórcy przygotowali również tryb zatytułowany „Danger Zone” – jest to specjalna wersja Battle Royale, w którym 18 graczy trafia na specjalna mapę, zainteresowani zbierają sprzęt i rywalizują w zaciętych starciach. Valve stawia na dynamiczne pojedynki, w których każdy gracz musi wykorzystać swoją inteligencję i niezbędne do zwycięstwa jest przygotowywanie najróżniejszych taktyk. Szczegóły trybu znajdziecie w tym miejscu.

Jest to bez wątpienia bardzo ciekawa sytuacja, która pokazuje, że Valve nie zamierza dłużej przyglądać się konkurencji. Jak wiadomo firma w ostatnich dniach zdecydowała się na zmniejszenie prowizji w przypadku największych korporacji sprzedających swoje gry na Steam, a dzisiaj otrzymaliśmy nie tylko nowy wariant zabawy, ale w całą pozycję możemy pograć za darmo. Dzieje się!

Tagi: Counter-Strike: Global Offensive Valve Valve/Hidden Path Entertainment