Paweł Musiolik Paweł Musiolik 06.12.2018 17:20
Black Desert Online z trybem Battle Royale
640V

Black Desert Online z trybem Battle Royale

Black Desert Online będzie kolejną grą, która doczeka się Battle Royale. Zapowiedź ekipy Pearl Abyss jest o tyle zaskakująca, że mamy do czynienia z grą MMO.

W trakcie weekendu, w Korei odbyło się specjalne wydarzenie poświęcone Black Desert Online. Deweloper zdradził plany, jakie ma wobec swojej gry w najbliższym czasie.

Black Desert zostało zremasterowane. Lepsza grafika i muzyka nagrana przez orkiestrę

Na początek - klasa Łucznika. Trafi ona do gry już 12 grudnia. W tym dniu, każdy serwer gry zaoferuje podwójne punkty doświadczenia, co pozwoli na szybsze nabijanie poziomów, zarówno nowym, jak i starym graczom. Razem z łucznikiem, do gry trafi także sporo poprawek w zawartości PvE. Zajdą także różne zmiany w zadaniach.

To nie wszystko. Zapowiedziano też nowy tryb PvP/Battle Royale - Shadow Arena. W nim, 50 graczy będzie z sobą rywalizować tak długo, aż na polu walki pozostanie jedna osoba. Tryb ten na początku pojawi się na koreańskich serwerach tej zimy. Kilka miesięcy później zostanie udostępniony globalnie.

Black Desert Online Battle Royale

Ale to nie jedyna zawartość do PvP. W przygotowaniu jest też kolejny tryb - Territory War w którym naprzeciw siebie staną grupy graczy, rywalizujący o podzielone wcześniej pola. W przygotowaniu jest także kolejne rozszerzenie - O’dyllita. Zrzuty w galerii poniżej.

Tagi: Black Desert Daum Game pc Pearl Abyss wideo

Nie przegap