SKLEP
Paweł Musiolik Paweł Musiolik 06.12.2018 16:50
Prey Mooncrash. Darmowy multiplayer już w przyszłym tygodniu
582V

Prey Mooncrash. Darmowy multiplayer już w przyszłym tygodniu

Prey mimo porażki finansowej, nadal wspierane jest przez ekipę Arkane, która w trakcie E3 ujawniła nową zawartość dodatkową. Kiedy do gry trafi obiecany multiplayer i tryb VR?

Prey Mooncrash, które zostało wydane w czerwcu jako DLC do gry ekipy Arkane, oddało nam opcję gry w zupełnie nowy sposób. Rozgrywkę przebudowano tka, by zasady roguelike'a pasowały do tego, czym jest Prey.

Prey. Reżyser gry przyznaje - końcówka była przesadzona

Wtedy też zapowiedziano tryb dla wielu graczy oraz osobny zestaw minigier stworzonych pod wirtualną rzeczywistość. Aktualizacja dodająca nową zawartość jest darmowa dla posiadaczy Mooncrashi pojawi się już 11 grudnia.

Typhoon Hunter wrzuci na mapę sześciu graczy. Jeden z nich wcieli się w Morgana Yu, a pozostali w Mimiki, które będą mogły przyjmować dowolny kształt. Rozgrywka opierać będzie się na prostych zasadach - Morgan musi przetrwać i wyeliminować Mimiki, a te znowuż współpracując, muszą grającego Morganem załatwić.

Dodatkowo, do Prey trafi też tryb wirtualnej rzeczywistości - Transtar VR. Na jednej z paru map, przygotowane zostaną problemy do rozwiązania. Całość jest zbiorem prostych zagadek logicznych, które mają urozmaicić rozgrywkę w Prey.

Źródło: https://bethesda.net/pl/article/3GOeNbl9yEuGgoKG82eSmQ/prey-mooncrash-nadchodzi-typhon-hunter

Tagi: Arkane Studios Bethesda Softworks pc playstation 4 Prey: Mooncrash wideo xbox one