Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.12.2018 09:00
Command & Conquer: Rivals dostępne dla wszystkich za darmo
2425V

Command & Conquer: Rivals dostępne dla wszystkich za darmo

Electronic Arts zdecydowało się na cichą premierę Command & Conquer: Rivals. Bez konkretnych materiałów i wielkich wiadomości. Gra jest już dostępna, więc mogą zapoznać się z nią gracze na urządzeniach mobilnych.

Prezentacja Command & Conquer: Rivals wywołała lawinę niezadowolonych komentarzy, ponieważ gracze liczyli na prezentację pełnoprawnej kontynuacji na komputery osobiste. Gra na szczęście powstaje, ale na dobry początek możemy wypróbować mobilne C&C.

Command & Conquer Remastered i Command & Conquer Red Alert Remastered oficjalnie!

Miałem wczoraj okazję rozegrać około 20-30 spotkań w Command & Conquer: Rivals i aktualnie tytuł wypada poprawnie. Ekonomia nie zmusza do kupowania skrzynek, a choć poprawione jednostki wpływają na rozgrywkę i mogą zadecydować o wygranej, to jednak sporo w tym wypadku zależy od taktyki, naszego opanowania armii oraz odpowiedniego doboru żołnierzy.

Poprowadź armię do zwycięstwa w wojnie o tyberium w Command & Conquer™: Rivals, najlepszej strategii czasu rzeczywistego na urządzenia mobilne. Korzystaj z dowódców Globalnej Inicjatywy Obronnej (GDI) i Bractwa Nod, by osiągać przewagę nad wrogiem. Stwórz własną armię, dobierając wyjątkowego dowódcę, jednostki piechoty i pojazdy. Pokonuj przeciwników w bitwach jeden na jednego i strategicznie kieruj swoimi wojskami, by odnieść zasłużone zwycięstwo. W tej wojnie kontrola to władza. 

Standardowo w grze znajdują się mikrotransakcje, jednak przynajmniej na początku nie mam wrażenia, że deweloperzy zmuszają mnie do płacenia. Produkcja oferuje na start krótki poradnik, jednak tytuł jest nastawiony wyłącznie na zmagania PvP.

Grę możecie pobrać z Google Play oraz App Store.

Tagi: Command Command & Conquer Rivals Electronic Arts

Nie przegap