Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.12.2018 14:34
Mutant Year Zero: Road to Eden w Xbox Game Pass. Premierowy zwiastun i pierwsze opinie
1385V

Mutant Year Zero: Road to Eden w Xbox Game Pass. Premierowy zwiastun i pierwsze opinie

Mutant Year Zero: Road to Eden jest od dzisiaj dostępne na PlayStation 4, Xbox One i PC. Gra trafiła jednocześnie do Xbox Game Pass, więc z produkcją mogą zapoznać się wszyscy subskrybenci amerykańskiej usługi.

Mutant Year Zero: Road to Eden nie będzie najmocniejszą produkcją 2018 roku, ale tytuł powinien trafić w gust sympatyków marki XCOM. Autorzy czerpali garściami z uznanego IP i zadbali o kilka ciekawych systemów.

Mutant Year Zero: Road to Eden pokazuje nową bohaterkę. Zwiastun tuż przed premierą

W pierwszych opiniach z łatwością znajdziecie wiele pozytywów dotyczących taktycznej rozgrywki, ponieważ Mutant Year Zero: Road to Eden posiada własną duszę. Deweloperzy nie tylko korzystają z uznanych schematów znanych ze wspomnianej serii Firaxis Games, ale potrafili ją rozbudować. Pojedynki są ciekawe, elementy turowe zostały dobrze rozbudowane i bez wątpienia ten detal zasługuje na uznanie.

Należy przy tym zaznaczyć, że Mutant Year Zero: Road to Eden jest trudną produkcją, która wymaga od graczy dobrego planowania. Od pewnego momentu trudno podejść do starcia bez odpowiedniego planu, bo często musimy radzić sobie z większymi grupami.

Gdzie w tej sytuacji pojawia się problem? Mutant Year Zero: Road to Eden choć oferuje ciekawy świat, to autorzy nie wykorzystują jego siły. Brakuje w grze odpowiedniej historii, nie mamy okazji dobrze poznać postaci, a kuleje również samo rozbudowywanie herosów.

Tak prezentują się pierwsze oceny Mutant Year Zero: Road to Eden:

  • Gamers Heroes - 80 / 100
  • Gameplanet - 80 / 100
  • IGN - 79 / 100
  • The Games Machine - 77 / 100
  • Spaziogames - 77 / 100
  • TechRaptor - 70 / 100
  • GamingTrend - 65 / 100
  • SECTOR.sk - 55 / 100

Tagi: Mutant Year Zero: Road to Eden oceny recenzje The Bearded Ladies trailer zwiastun

Nie przegap