Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.12.2018 13:13
Hellblade: Senua's Sacrifice na pięknym cosplayu. Gra dostępna w pudełku na PlayStation 4
991V

Hellblade: Senua's Sacrifice na pięknym cosplayu. Gra dostępna w pudełku na PlayStation 4

Techland ma dobrą wiadomość dla graczy wyczekujących na pudełkowe wydanie Hellblade: Senua's Sacrifice. Gra jest już dostępna w naszym kraju i z tej okazji możemy spojrzeć na kapitalny cosplay.

Hellblade: Senua's Sacrifice zadebiutował na PlayStation 4 w połowie ubiegłego roku, ale pierwotnie gra była dostępna wyłącznie w cyfrowym wydaniu. Ninja Theory nawiązało współpracę z 505 Games i w rezultacie przygotowano pudełka z Senuą na okładce.

The Last of Us Part 2. Sony wspomina prezentację i pokazuje reakcje graczy

W Polsce o Hellblade: Senua's Sacrifice zadbało Wydawnictwo Techland. Firma postanowiła wykorzystać okazję i przygotowała sesję zdjęciową z cosplayerką Margaret. Trudno nie docenić pracy kobiety, która przebrała się za bohaterkę gry.

Jest to na pewno dobra okazja do przypomnienia o premierze – Hellblade: Senua's Sacrifice możecie w Polsce kupić za około 109 zł. Cena może się oczywiście odrobinę różnić w zależności od sklepów.

Warto przypomnieć, że twórcy Hellblade: Senua's Sacrifice – studio Ninja Theory – na tegorocznym E3 dołączyło do rodziny Microsoftu. Brytyjczycy rozpoczęli już prace nad ekskluzywnym tytułem, który trafi pewnie na Xbox Scarlett oraz komputery z Windows 10.

Pełną sesję Margaret znajdziecie w naszej galerii – zainteresowanych odsyłam jeszcze na fanpage cosplayerki, gdzie znajdziecie więcej jej prac.

 

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: hellblade: senua's sacrifice Ninja Theory

Nie przegap