Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.12.2018 06:20
Kapitan Marvel na zwiastunie! Marvel pokazuje superbohaterkę
5173V

Kapitan Marvel na zwiastunie! Marvel pokazuje superbohaterkę

Od kilku dni pojawiały się plotki o tym materiale. W końcu otrzymaliśmy drugi zwiastun zapowiadający wydarzenia z „Kapitan Marvel”. Korporacja pokazuje nową bohaterkę, która otrzyma niezwykle ważne zadanie.

To bardzo ważny tydzień dla Marvela. Korporacja właśnie pokazała „Kapitan Marvel”, a wkrótce zobaczymy „Avengers 4” oraz prawdopodobnie otrzymamy możliwość spojrzenia na The Avengers Project. W zaledwie kilka dni zerkniemy na trzy wysokobudżetowe produkcje z jednego uniwersum.

Avengers na The Game Awards! Bracia Russo przyjadą na imprezę

„Kapitan Marvel” trafi do kin 8 marca. Produkcja jest przedostatnim filmem z trzeciej Fazy Marvel Cinematic Universe, a jednocześnie pierwszym, który nie zostanie opublikowany na zewnętrznych platformach streamingowych. To właśnie ta opowieść trafi wyłącznie na Disney+ - usługa będzie dostępna od drugiej połowy 2019 roku.

Najnowszy zwiastun potwierdza historię „Kapitan Marvel” – młoda Carol Danvers otrzyma za zadanie rozwiązanie międzygalaktycznego konfliktu, ponieważ na naszej planecie odbywa się wojna między dwoma obcymi rasami. Za reżyserię odpowiadają Anna Boden i Ryan Fleck, którzy napisali scenariusz razem z Meg LeFauve, Nicole Perlman, Genevą Robertson-Dworet, Liz Flahive i Carly Mensch.

Pierwszy zwiastun pozostawił spory niedosyt… A jak oceniacie najnowszy trailer?  

Tagi: captain marvel kapitan marvel trailer zwiastun