Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 02.12.2018 18:46
Kapitan Marvel. Oficjalne figurki podsycają plotki dotyczące obsady
1939V

Kapitan Marvel. Oficjalne figurki podsycają plotki dotyczące obsady

Najnowszy film ze stajni Marvel Cinematic Uniwerse ukaże się dopiero w marcu przyszłego roku, jednakże już teraz można zamawiać oficjalne figurki. Część z nich potwierdza plotki dotyczące obsady filmu.

Captain Marvel to kolejna postać, która otrzyma swoje pięć minut na dużym ekranie. Film ukaże się 8 marca 2019 roku.

Venom rozbija bank. Jeden z najbardziej dochodowych filmów 2018 roku

Dwudziesty pierwszy film z uniwersum Marvel Cinematic Universe przeniesie nas do roku 1995, kiedy to była pilotka U.S. Air Force - Carol Danvers staje się najpotężniejszą superbohaterką, podczas gdy na Ziemi rozpoczyna się międzygalaktyczna wojna między dwoma obcymi rasami.

W Sieci ukazały się figurki Captain Marvel w dwóch wersjach (czerwonej i niebieskiej), które będzie można nabyć przy okazji premiery filmu. Za ich stworzenie odpowiada japońska firma Tamashii Nations i trafią do sprzedaży w marcu przyszłego roku za cenę 56 dolarów (około 212 zł).  Lecz to nie jedyne figurki

Znany producent Funko Pop także wypuścił serię związaną z Captain Marvel. Co ciekawe wśród postaci znalazł się Yon - Rogg, którego według plotek ma zagrać Jude Law.

First Look at Captain Marvel Funko Pops! Leaked! from r/marvelstudios

Według pierwszych pogłosek miał on zagrać postać Mar-Vella, który jest mentorem Captain Marvel i pomaga zapanować jej nad posiadanymi mocami. Tymczasem wygląda na to, że wcieli się w rywala superbohaterki, który nomen omen obdarzył ją nadludzkimi zdolnościami w wyniku walki, w efekcie czego kobieta została porażona przez maszynę Psyche-Magnitron.

Tagi: captain marvel figurki galeria kapitan marvel