Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 02.12.2018 16:30
Overkill's The Walking Dead. Szczegóły drugiego sezonu
451V

Overkill's The Walking Dead. Szczegóły drugiego sezonu

Overkill's The Walking Dead nie zebrał najlepszych opinii i wymaga poprawek. Mimo to twórcy przygotowali nową zawartość.

Na szczegóły drugiego sezonu wsparcia Overkill's The Walking Dead nie musieliśmy długo czekać. Już teraz wiemy jakie plany na rozwój gry mają Starbreeze i 505 Games, a te zakładają kilka dobrych miesięcy dostarczania nowej zawartości.

Overkill’s The Walking Dead zawiodło. Słaba sprzedaż, przegląd kosztów i chęć naprawienia gry

Pierwszą, ważną informacją jaka została ogłoszona to wydanie tańszej edycji gry tzw. Starter Editon. Za cenę 108 zł otrzymujemy dostęp do całej zawartości z sezonu pierwszego, jednak w przypadku chęci zagrania na mapach z drugiego musimy zdać się, że znajomi zaproszą nas do lobby. Ponadto posiadając startera nie mamy możliwości skorzystania z nowych broni i bohaterów.

Sezon drugi w Overkill's The Walking Dead dostarcza nową historię, w której ocaleni napotykają nowego wroga, który osiedlił się w Capiton Hill w Waszyngtonie. W pierwszym rozdziale - No Sanctuary - ocaleni burzą Georgetown w celu uratowania informatora. Ta historia będzie kontynuowana przez osiem następnych epizodów, które mają się ukazać do lata 2019 r.

Oprócz tego do gry został dodany czat głosowy dla użytkowników Steama oraz samouczek - The Survival Guide - objaśniający podstawowe mechaniki gry.

Overkill's The Walking Dead od 6 listopada jest dostępny na komputerach osobistych. Z kolei posiadacze PlayStation 4 i Xboksa One będą mogli zagrać 8 lutego 2019 r.

Tagi: 505 Games overkill's the walking dead season 2 Starbreeze Steam

Nie przegap