Paweł Musiolik Paweł Musiolik 03.12.2018 13:51
Diablo 2 Median XL. Wkrótce nowa wersja świetnej modyfikacji
3704V

Diablo 2 Median XL. Wkrótce nowa wersja świetnej modyfikacji

Diablo 2 to dla wielu nadal najlepszy hack n' slash dostępny na rynku. Ciesząca się ogromną popularnością gra doczekała się pokaźnej dawki modyfikacji. Jedna z nich - Median XL, wkrótce doczeka się aktualizacji.

Diablo 2 Median XL jest jedną z największych i najpopularniejszych modyfikacji Blizzarda. Ostatnią wersję - 1.3 - wypuszczono w kwietniu tego roku. Ekipa modderów w pocie czoła pracuje nad kolejną, którą zaplanowano na 18 stycznia.

Nowe Diablo zostanie ujawnione w przeciągu roku. Blizzard pracuje nad wieloma projektami

Median XL wnosi do Diablo 2 mnóstwo nowości. Począwszy od nowych umiejętności dla każdej z klas postaci włącznie z przebudowaniem obecnych, przez nowe przedmioty, aż po nowe lokacje z zadaniami do zaliczenia.

Aktualizacja modyfikacji, którą zaplanowano na styczeń przyniesie jeszcze więcej nowości. Przede wszystkim, deweloperzy przenieśli moda na nowy silnik, co pozwoliło na lepsze skalowanie interfejsu przy wyższych rozdzielczościach oraz więcej pól na przedmioty, większe lokacje oraz opcje automatycznego podnoszenia złota po przejściu nad nim.

W grze znajdzie się także system zleceń w formie zadań, których wykonanie będzie skutkować nagrodami.

Jeśli chcecie moda sprawdzić już teraz, to pobierzecie go z oficjalnej strony. Do działania wymaga Diablo 2: Pan Zniszczenia.

Źródło: https://www.median-xl.com/

Tagi: Blizzard Entertainment diablo 2 Diablo II: Lord of Destruction PC wideo

Nie przegap