Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 01.12.2018 09:40
Cooking Simulator. Polski symulator gotowania zadebiutuje na początku 2019 roku
691V

Cooking Simulator. Polski symulator gotowania zadebiutuje na początku 2019 roku

Rynek wszelkiego rodzaju symulatorów znacząco się w ostatnim czasie rozwinął i zamiast otrzymywać tworzone na kolanie gnioty przy budżecie 50 groszy, fani tego gatunku mogą liczyć na przemyślane i dosyć ciekawe propozycje.

Szykowany przez łódzkie studio Wastelands Interactive Cooking Simulator tworzony jest z myślą głównie o hardcoore'owych wyjadaczach, którym niestraszne są skomplikowane zasady i wysoki poziom trudności.

Anthem. Rozmowy z NPC-ami i gameplay z Fortu Tarsis

Pełniący funkcję wydawcy rzeczonej pozycji PlayWay zapowiedział, że najbardziej realistyczny symulator gotowania zadebiutuje już na początku 2019 roku. Tytuł miał pierwotnie wylądować 6 grudnia, lecz deweloperzy potrzebują odrobinę więcej czasu, aby dopieścić swoje dzieło.

W Cooking Simulatorze znajdziecie ponad 60 przepisów, tryb kampanii, w której jako szef kuchni poprowadzicie swój lokal do sławy i najwyższej ligi w branży, a na dodatek tryb sandboksowy, gdzie będziecie mogli robić co tylko zechcecie. Gotować, wysadzać mebelki, bawić się w kręgle i tym podobne szaleństwa. 

Cooking Simulator Trailer

Tagi: cooking simulator playway wastelands interactive

Nie przegap