SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.11.2018 22:00
We. The Revolution zadebiutuje w marcu. Twórcy opracowują wydanie na Nintendo Switch
327V

We. The Revolution zadebiutuje w marcu. Twórcy opracowują wydanie na Nintendo Switch

W ostatnich miesiącach roku finansowego nie będziemy narzekać na brak mocnych premier i w gąszczu dużych hitów AAA pojawi się polski We. The Revolution. Rodzime studio Polyslash wierzy w sukces swojej gry, a jednocześnie zapowiada edycję na Nintendo Switcha.

We. The Revolution to intrygująca produkcja, w której trafimy na sale sądowe oraz na ulice ożywionego Paryża. Twórcy stawiają na bardzo mocną narrację, a podczas opowieści gracze wcielą się w sędziego Trybunału Rewolucyjnego.

Rapture Rejects z darmowym weekendem i inne promocje

W produkcji Polyslash otrzymamy możliwość wydawania wyroków w sprawie zwykłych mieszkańców, rewolucjonistów, czy też arystokracji. Nasze decyzje wpłyną na opowieść i mogą zadecydować o losach protagonisty.

We. The Revolution trafi na steam już 21 marca, ale w niedalekiej przyszłości odbędzie się również premiera na Nintendo Switch. Łukasz Mach, szef marketingu w Klabaterz, jest przekonany, że gra zostanie ciepło przyjęta przez graczy:

„W ostatnich miesiącach pokazywaliśmy We. The Revolution wielu dziennikarzom i graczom w trakcie najważniejszych imprez branżowych, m.in. na Gamescomie i Paris Games Week. Efektem tych prezentacji jest kilkadziesiąt entuzjastycznych zapowiedzi prasowych, które już ukazały się w mediach z całego świata. Te wszystkie ciepłe słowa na temat gry uświadomiły nam, jak duża spoczywa na nas odpowiedzialność. Jesteśmy przekonani, że We. The Revolution ma olbrzymi potencjał, dlatego chcemy dołożyć wszelkich starań, by grę w pełni dopracować na premierę.” 

Wydawca przedstawia również główne cechy tytułu:

  • Twórz historię i decyduj, kogo ułaskawić, a kogo posłać na śmierć
  • Poczuj na własnej skórze atmosferę szaleństwa i terroru Rewolucji Francuskiej.
  • Wydawaj wyroki w skomplikowanych i wieloznacznych etycznie sprawach sądowych. Zarządzaj procesem – przesłuchaj świadków, analizuj dowody, czytaj raporty i wydaj werdykt
  • Po zakończeniu każdego dnia pracy, konfrontuj swoje decyzje z rodziną. Twoi bliscy mogą mieć zupełnie inne zdanie na temat Twoich wyroków
  • Współpracuj lub walcz z frakcjami biorącymi udział w wyścigu o władzę nad zrewoltowanym Paryżem. Spraw, by stali się ulegli lub pozbądź się ich
  • Weź udział w rozgrywce, która stanowi niesamowity miks gatunków 
  • Odkryj niesamowitą oprawę graficzną nawiązującą do sztuki neoklasycznej

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: klabater Polyslash We. The Revolution