Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.11.2018 00:17
Nowy Dragon Age zostanie zapowiedziany na The Game Awards? BioWare potwierdza prace nad tajnym tytułem
1112V

Nowy Dragon Age zostanie zapowiedziany na The Game Awards? BioWare potwierdza prace nad tajnym tytułem

BioWare przyjedzie na The Game Awards z nowym zwiastunem Anthem, ale bardzo możliwe, że Casey Hudson ma znacznie ważniejszą rolę. Dyrektor generalny oficjalnie wspomniał o nowym projekcie w uniwersum Dragon Age, który zostanie zaprezentowany w przeciągu najbliższych tygodni.

Casey Hudson po powrocie do BioWare zdecydował się na „otwartą grę” z fanami. Szef systematycznie publikuje specjalne notki na blogu studia i przedstawia informacje dotyczące aktualnych prac. W ostatnich wiadomościach otrzymywaliśmy szczegóły dotyczące Anthem.

Anthem na The Game Awards. BioWare szykuje zamknięte testy

Jak wiadomo Anthem zadebiutuje już na początku przyszłego roku i jest to aktualnie najważniejszy projekt BioWare. Możemy mieć jednak pewność, że deweloperzy pracują nad czymś nowym w uniwersum Dragon Age:

„Jeśli śledzisz nasze blogi, mnie lub Marka Darraha na Twitterze, to wiesz, że pracujemy również nad czymś tajnym z uniwersum Dragon Age. Dragon Age jest niezwykle ważną marką dla naszego studia i jesteśmy podekscytowani kontynuacją jego dziedzictwa. Więcej informacji na ten temat zostanie ujawnione w nadchodzącym miesiącu (choć nie powiem Wam, gdzie szukać...)”

Te słowa opublikował właśnie Casey Hudson, który potwierdza prace nad nowym projektem w świecie Dragon Age. Trudno oczywiście powiedzieć, co to dokładnie będzie, jednak warto pamiętać, że już wcześniej pojawiły się liczne przecieki, według których BioWare jeszcze przed zapowiedzią Anthem pracowało nad kontynuacją serii o smokach. Projekt został podobno skasowany, ale może tym razem informatorzy nie posiadali wszystkich konkretów?

Casey Hudson nie potwierdza daty ujawnienia „czegoś nowego” z uniwersum Dragon Age, jednak szef BioWare potwierdził przybycie na The Game Awards. Na show zobaczymy zwiastun Anthem, ale bardzo możliwe, że to dopiero początek dobrych informacji.

Źródło: http://blog.bioware.com/2018/11/29/november-update/

Tagi: BioWare dragon age Electronic Arts the game awards

Nie przegap