Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 29.11.2018 09:48
Japońskie demo Project Judge i God Eater 3 już dostępne w PlayStation Store
1500V

Japońskie demo Project Judge i God Eater 3 już dostępne w PlayStation Store

Dziś jest dobry dzień dla fanów japońskich klimatów. Na PlayStation Store trafiły wersje demonstracyjne Project Judge oraz God Eater 3.

Demo Project Judge było od pewnego czasu dostępne wyłącznie dla japońskich subskrybentów PlayStation Plus. Dzisiaj Sega cofnęła to obostrzenie, udostępniając demo tego spin-offa marki Yakuza dla wszystkich zainteresowanych. Do pobrania próbki kodu Project Judge wystarczy posiadać japońskie konto PSN, które może założyć również każdy posiadacz PS4 z Europy.

Druga gratka dla posiadaczy PS4 to poprawione demo God Eater 3 od Bandai Namco - dostępne również z japońskiego PSN. Deweloperzy uwzględnili w nim krytykę graczy, którzy sprawdzali pierwszą udostępnioną próbkę nowego God Eatera.

Niestety w przypadku obu wersji demonstracyjnych dostępna jest tylko angielska wersja językowa. Pozostaje teraz czekać na wydanie tych próbek kodu również po angielsku. Niestety Sega i Bandai Namco nie zapowiedziały jeszcze takiej atrakcji.

God Eater 3 trafi na PS4 i PC w Europie 8 lutego 2019 r. Z kolei Project Judge nie dorobił się jeszcze konkretnej daty premiery na Zachodzie - wiemy tylko, że tytuł ma się pojawić u nas w 2019 roku. W Japonii Project Judge zostanie wydany na PS4 już 13 grudnia 2018 r.


Tagi: Project Judge Ryu Ga Gotoku Studio Sega