SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.11.2018 20:14
EA Access poczuło moc. Star Wars: Battlefront 2 w ofercie
1076V

EA Access poczuło moc. Star Wars: Battlefront 2 w ofercie

Electronic Arts niespodziewanie powiększyło zestaw gier z EA Access. Posiadacze Xboksów One mogą od dzisiaj w ramach abonamentu zapoznać się ze Star Wars: Battlefront 2.

Gra DICE zadebiutowała z ogromnymi problemami. Twórcy walczyli o uratowanie projektu, zmienili system progresji, a następnie zajęli się znaczącym rozbudowaniem produkcji. Teraz Star Wars: Battlefront 2 wygląda znacznie lepiej.

Czyszczenie magazynu w Empiku. Gry na PS4, XOne i PC w bardzo atrakcyjnych cenach

To właśnie z tego powodu warto sprawdzić Star Wars: Battlefront 2, które właśnie wylądowało w EA Access – produkcję mogą pobrać posiadacze Xboksów One. Aktualnie wiadomość nie została ogłoszona przez Electronic Arts, jednak tytuł został dostrzeżony przez graczy.

Produkcja DICE wygląda naprawdę świetnie na konsoli Microsoftu, więc jeśli akurat posiadacie aktywny abonament EA Access, to na pewno warto pobrać pozycję i sprawdzić przygotowane przez deweloperów zmiany.

Szwedzi wciąż pracują nad rozszerzeniem Star Wars: Battlefront 2 – shooter w zasadzie od premiery otrzymuje stale darmowe rozszerzenia, które pozwalają sprawdzać nowych bohaterów, kolejne tryby oraz biegać po świeżych mapach.

Źródło: Twitter

Tagi: DICE Electronic Arts Star Wars: Battlefront II (2017)