Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.11.2018 18:09
Assassin's Creed Odyssey: Dziedzictwo pierwszego ostrza
2780V

Assassin's Creed Odyssey: Dziedzictwo pierwszego ostrza. Zwiastun pokazuje fabularny dodatek

Koniec czekania na szczegóły dotyczące rozbudowania wątków z Assassin's Creed Odyssey. Ubisoft właśnie zaprezentował zwiastun pokazujący „Dziedzictwo pierwszego ostrza”. Rozszerzenie zadebiutuje na rynku na początku przyszłego miesiąca.

Francuzi już wcześniej potwierdzili, że zamierzają przygotować trzy fabularne dodatki do Assassin's Creed Odyssey. Firma przedstawi dodatkowe historie, które mają rozbudować główny wątek i zapewnić graczom wyjątkowe wrażenia.

Assassin's Creed: Odyssey - recenzja gry. Grecja all inclusive

Dzisiaj możemy spojrzeć na Assassin's Creed Odyssey: Dziedzictwo pierwszego ostrza. Przygoda będzie dostępna na PlayStation 4, Xboksach One oraz komputerach osobistych już 4 grudnia, a zainteresowani w tym wypadku otrzymają wyjątkową okazję poznania twórcy legendarnego, ukrytego ostrza:

„Poznaj nową historię wprost ze świata antycznej Grecji, dostępną w pierwszym wątku fabularnym gry Assassin's Creed Odyssey - Dziedzictwo pierwszego ostrza! Walcz u boku twórcy legendarnej broni asasynów - ukrytego ostrza. Zmień bieg historii i dowiedz się dlaczego asasyni wybrali walkę w cieniu?”

Autorzy podkreślają, że jest to pierwszy „wątek fabularny”, który będzie oczywiście dostępny za darmo dla posiadaczy Przepustki Sezonowej. Przedstawiony materiał wygląda naprawdę nieźle, więc miłośnicy Assassin's Creed Odyssey mogą szykować się na sporo frajdy. W niedalekiej przyszłości otrzymamy konkretne informacje dotyczące następnych wydarzeń.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Assassin's Creed Odyssey: Dziedzictwo pierwszego ostrza Assassin's Creed: Odyssey trailer Ubisoft zwiastun

Nie przegap