Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.11.2018 21:50
Football Manager 2019 Touch dostępny na Nintendo Switch. Sporo zmian w rozgrywce
2060V

Football Manager 2019 Touch dostępny na Nintendo Switch. Sporo zmian w rozgrywce

Football Manager Touch zadebiutował na Nintendo Switch w kwietniu, ale najwidoczniej gra musiała zostać ciepło przyjęta przez wielu graczy. W rezultacie Sports Interactive i SEGA zapraszają graczy na nową odsłonę.

Football Manager 2019 Touch jest dostępny na Nintendo Switch od dzisiaj. Gra kosztuje 140 zł, a deweloperzy obiecują wiele nowości, które znacząco wzbogacają rozgrywkę i pozwalają cieszyć się życiem menadżera.

The Legend of Zelda: Skyward Sword może trafić na Nintendo Switch!

Sports Interactive potwierdziło wielką popularność Football Manager Touch na Nintendo Switch, więc zdecydowano się poprawić produkcję. Gra stawia największy nacisk na najważniejsze elementy zarządzania klubem – transfery, strategie i mecze.

Autorzy obiecują, że ponownie skorzystamy ze wszystkich opcji konsoli, więc bez najmniejszego problemu poprowadzimy swoją ekipę do zwycięstwa w najróżniejszych miejscach – podniesiecie puchar nawet wylegując się w ogródku.

Nowy sezon zawiera między innymi poniższe zmiany:

  • STYLE TAKTYCZNE - Wprowadzenie szablonów taktycznych, które ułatwią planowanie strategii początkującym graczom. Szablony takie jak „Gegenpress”, „Tiki-Taka” czy „Catenaccio” będzie można także edytować.
  • ZMIANY W TRENINGU - Usprawniono i odświeżono moduł trenerski, który oddaje teraz lepiej szkolenie młodych zawodników, przygotowanie głównej drużyny pod kątem indywidualnych wydarzeń i przed całym sezonem.
  • SZKOLENIA STANOWISKOWE - Wprowadzono managerski elementarz, który pozwoli nowym graczom odnieść piłkarski sukces w prowadzeniu klubu.
  • ODŚWIEŻONY INTERFEJS - Interfejs odmalowano nową warstwą farby. Dodano także pomniejsze, lecz równie ważne zmiany, które sprawiają, że FM19 Touch jest najlepiej wyglądającą wersją serii.
  • WILLKOMMEN BUNDESLIGA - W grze pojawi się oficjalnie 1. i 2. Bundesliga, co oznacza, że gracze będą mogli w pełni cieszyć się oficjalnymi wzorami, logo klubów, trofeami czy wyglądem piłkarzy. 

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Football Manager 2019 Touch nintendo switch Sega Sports Interactive