Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.11.2018 15:27
Overwatch z bitwą cosplayerów. Blizzard pokazuje oddanych fanów
1301V

Overwatch z bitwą cosplayerów. Blizzard pokazuje oddanych fanów

Blizzard od dawna szczyci się sympatykami swoich IP. Gracze godzinami grają, tworzą kostiumy i celebrują premiery kolejnych produkcji znanej korporacji. Firma postanowiła podsumować ostatnie wydarzenie i pokazała „bitwę cosplayerów”.

BlizzCon 2018 przyniósł nam nie tylko fatalną zapowiedź Diablo Immortal. Na wydarzeniu odbywał się turniej Overwatch, a miłośnicy gry mogli poznać nową bohaterkę, która trafiła już do wszystkich graczy.

Overwatch z nową bohaterką. Ashe melduje się na PS4, XOne i PC

Na wielkiej imprezie Blizzarda nie zabrakło oddanych sympatyków marki Overwatch. Cosplayerzy wskoczyli w najlepsze wdzianka i prezentowali bohaterów sieciowej strzelanki. Firma postanowiła pokazać fantastyczne stroje i zobaczycie prace na poniższym materiale.

Blizzard oczywiście nie powiedział ostatniego słowa w przypadku Overwatch. Gra w przyszłości otrzyma kolejnych bezpłatnych herosów, którzy rozbudują zestaw dostępnych postaci, a autorzy pracują jednocześnie nad kolejnymi mapami.

Wśród plotek od czasu do czasu pojawiają się wzmianki o Overwatch 2, ale Blizzard oczywiście nie komentuje doniesień, a rozszerza produkcję z 2016 roku.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Blizzard Blizzard Entertainment cosplay Overwatch