SKLEP
Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 26.11.2018 09:14
Red Dead Redemption 2. Wygląda na to, że pierwsze osoby już grają w Red Dead Online
6163V

Red Dead Redemption 2. Wygląda na to, że pierwsze osoby już grają w Red Dead Online

Red Dead Redemption 2 cieszy się ogromną popularnością. Sporo osób uporało się już z kampania singleplayer w najnowszym dziele Rockstar Games i czeka teraz na włączenie trybu sieciowego.

Pytanie kiedy zagramy w Red Dead Online? Wygląda na to, że szybciej, niż się mogło wydawać. Pierwsze osoby muszą już testować rzeczony moduł. Redakcja Ultragamerz zauważyła pojawienie się osiągnięć "Breakout", "Series Major", "Gun For Hire" i "Getting Started" i innych, związanych z Red Dead Online na konsoli Xbox One. Wg informacji z xboksowej bazy danych takie osiągnięcia ma na koncie 0,01% posiadaczy Red Dead Redemption 2.

Kolejne ciekawe znalezisko poczyniła redakcja RockstarIntel. Chodzi w tym przypadku o zrzut ekranowy rzekomo pochodzący z introdukcji do Red Dead Online, prezentujący przewożone, uwięzione postacie. Wygląda na to, że w pierwszej misji Red Dead Online trzeba będzie zmykać z takiej klatki jak na obrazku w naszej galerii.

W trakcie ostatniego spotkania z inwestorami prezes Take-Two, Strauss Zelnick, zapowiedział, że tryb Red Dead Online ma planowo trafić w ręce graczy pod koniec listopada. Wychodzi zatem na to, że do premiery trybu dojdzie jeszcze w tym tygodniu.

Źródło: https://www.ultragamerz.com/red-dead-redemption-2-online-is-coming-really-soon-as-suggested-by-new-xbox-leak/

Tagi: Red Dead Redemption 2 Rockstar San Diego Take-Two