Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.11.2018 08:26
Outcast: Second Contact dostępny za darmo!
744V

Outcast: Second Contact dostępny za darmo!

Nie macie wielkich planów na weekend? Zainteresujcie się najnowszą promocją, dzięki której zgarniecie za darmo Outcast: Second Contact. Odpicowana produkcja zadebiutowała pod koniec ubiegłego roku.

Outcast: Second Contact to remake Outcast z 1999 roku. Za obie produkcje odpowiada studio Appeal, które postanowiło po latach powrócić do swojego uznanego świata. W zespole znalazło się wielu doświadczonych deweloperów, którzy pracowali przy oryginale.

Black Friday: Fallout 76 w dużej promocji nawet w Polsce. Oszczędzasz 110 zł

Twórcy Outcast: Second Contact zdecydowali się na pełne odświeżenie – studio wykorzystało autorską technologię, dzięki której stworzono niemal od zera bohaterów, lokacje, czy też najróżniejsze przedmioty. Studio zajęło się usunięciem błędów fabularnych, dostosowali interfejs i oczywiście znaleźli czas na dopieszczenie płynności animacji oraz sterowania.

Czujecie się zainteresowani? Outcast: Second Contact możecie dzisiaj zgarnąć za darmo. Jest to najnowsza oferta Humble Bundle – wystarczy wskoczyć na stronę, zalogować się, kliknąć „GET THE GAME”, a po chwili otrzymacie dostęp do gry. Pliki należy pobrać z z konta na HumbleBundle.com (DRM Free) – macie dwa dni na dodanie tytułu do konta, a tydzień na ściągnięcie. 

Organizatorzy akcji zachęcają również do najnowszej promocji, w której znajdziecie między innymi Fallout 76, Call of Duty: Black Ops 4, Shadow of the Tomb Raider, No Man's Sky, czy też For Honor. Tutaj znajdziecie wszystkie konkrety.

Zachęcam również do zerknięcia na poniższy materiał – w swoim czasie deweloperzy pokazywali zmiany z Outcast: Second Contact.

Tagi: Appeal Bigben Interactive Outcast - Second Contact promocja za darmo