Piotr Rozbicki Piotr Rozbicki 22.11.2018 16:30
Star Citizen. Nowa aktualizacja wprowadza masę nowości do gry
734V

Star Citizen. Nowa aktualizacja wprowadza masę nowości do gry

Aktualizacja 3.3.5, którą własnie udostępniło Cloud Imperium Games, wprowadza wreszcie do gry pierwszą pełnowymiarową planetę oraz duże miasto na jej powierzchni.

Star Citizen to fenomen współczesnej branży. Gra z rekordowym budżetem dla produktów finansowanych przez crowdfunding, a jednocześnie tytuł, który od czterech lat nie wyszedł poza fazę alfa. 

Star Citizen zarobiło już 200 mln dolarów

Teraz ekipa Chrisa Robertsa dodała do gry masę nowych rzeczy. Przede wszystkim wraz z aktualizacją 3.3.5 do gry wprowadzono pierwszą pewłnowymiarową planetę o nazwie Hurston. Na jej powierzchni znajduje się z kolei wielkie miasto Lorville, które mogą odwiedzić gracze. Zawiera strefę lądowania oraz obszary mieszkalne i komercyjne. Ale to nie wszystko. Planecie towarzyszą cztery nowe księżyce (Aberdeen, Arial, Ira i Magda) oraz siedem stacji kosmicznych dodanych w różnych częściach wszechświata. 

To nadal tylko ułamek tego, co - według obietnic twórców - ma się znaleźć w finalnej wersji gry. Warto zaznaczyć, że wciąż nie poznaliśmy ostatecznej daty premiery, choć gracze, którzy wsparli projekt, już bawią się w stale rozwijanym projekcie.

Star Citizena będą też mogli sprawdzić wszyscy, bowiem developer na dni 23-30 listopada zaplanował darmowe dni z produkcją.

 

Tagi: aktualizacja Cloud Imperium Games Star Citizen

Nie przegap