SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.11.2018 15:27
Black Friday: Horizon Zero Dawn: Complete Edition i Uncharted: The Lost Legacy po 37,65 zł
5761V

Black Friday: Horizon Zero Dawn: Complete Edition i Uncharted: The Lost Legacy po 37,65 zł

Czarny Piątek rozkręca się na dobre. W Polsce nie brakuje ciekawych ofert, ale Amerykanie mogą mówić o prawdziwych promocjach. Na Amazonie można właśnie nabyć kilka gier w naprawdę wyjątkowych cenach.

Dzisiaj miałem już okazję zaprosić naszą społeczność na promocje na PlayStation 4 Pro, więc jeśli nabyliście konsolę Sony, to najwyższy czas zadbać o kilka gier. Amazon oferuje właśnie perełki w kapitalnych cenach... Choć pewnie nie wszyscy będą zainteresowani tą ofertą.

Black Friday: PlayStation 4 Pro w świetnych cenach w Polsce - Konsola z Red Dead Redemption 2

Amerykański Amazon przecenia cyfrowe wersje gier na PlayStation 4. Z oferty mogą bez najmniejszego problemu skorzystać Polacy, ale musicie pamiętać, że kody aktywujecie wyłącznie na amerykańskich kontach PlayStation Network. Nie jest to specjalny problem, bo grać i tak możecie na własnym PSN, jednak warto o tym wiedzieć przed wydaniem pieniędzy na produkcje z poniższej listy.

Gry w promocji na Amazon.US:

W przypadku dwóch pierwszych gier klient musi w tym wypadku posiadać aktywne konto Amazon Prime (darmowe konto założycie w tym miejscu), a podczas zakupów trzeba podać amerykański adres (najlepiej ze stanu Delaware).

Źródło: https://lowcygier.pl/promocje-cyfrowe/horizon-zero-dawn-complete-edition-i-uncharted-the-lost-legacy-po-3765-zl-z-amazona-us

Tagi: Black Friday czarny piątek playstation 4 promocja