Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.11.2018 11:23
Pokemon: Let’s Go, Pikachu!/Eevee! z pierwszym sukcesem. Game Freak i Nintendo świętują
1011V

Pokemon: Let’s Go, Pikachu!/Eevee! z pierwszym sukcesem. Game Freak i Nintendo świętują

Od premiery Pokemon: Let’s Go, Pikachu!/Eevee! nie minął nawet tydzień, a otrzymaliśmy pierwsze informacje dotyczące sprzedaży od The Pokemon Company. Korporacja z dumą potwierdziła świetne zainteresowanie nowymi Pokemonami.

Wczoraj miałem okazję potwierdzić bardzo dobry start Pokemon: Let’s Go, Pikachu!/Eevee! w Kraju Kwitnącej Wiśni. Produkcja została ciepło przyjęta przez Japończyków, którzy chętnie biegają za Pokemonami i walczą o kolejne odznaki.

Pokemon: Let’s Go, Pikachu!/Eevee! ze świetnym startem w Japonii

Możemy mieć pewność, że mieszkańcy Stanów Zjednoczonych oraz Europy również chętnie powrócili do regionu Kanto. The Pokemon Company potwierdziło sprzedaż 3 mln egzemplarzy Pokemon: Let’s Go, Pikachu!/Eevee!

Należy w tym miejscu zwrócić uwagę na młody wiek hybrydowej konsoli Nintendo – urządzenie nadal cieszy się kapitalnym zainteresowaniem, ale konsola wciąż nie powiedziała swojego ostatniego słowa. Możemy nawet przypuszczać, że kolejne tygodnie będą kluczowe dla Pokemon: Let’s Go, Pikachu!/Eevee! oraz Nintendo Switcha – jak wiadomo święta to idealny moment na kupienie kolejnej konsoli.

W rezultacie Game Freak może w spokoju rozwijać przyszłoroczny tytuł. W 2019 roku na rynku pojawią się kolejne Pokemony na Nintendo Switch, które przedstawią zupełnie nową historię.

Źródło: Twitter

Tagi: Eevee! Game Freak Nintendo Pikachu!/Let’s Go Pokemon: Let’s Go