Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.11.2018 08:28
PlayStation PG 2.5 to buty dla wiernych fanów pierwszego PlayStation. Zwiastun pokazuje projekt
3785V

PlayStation PG 2.5 to buty dla wiernych fanów pierwszego PlayStation. Zwiastun pokazuje projekt

Na początku roku miłośnicy marki PlayStation nie tylko kupią PlayStation Classic, ale mogą wyruszyć po konsolę w nowych butach przygotowanych właśnie z okazji powrotu „Szaraka”. PlayStation PG 2.5 wyglądają efektownie.

Sony już kilkukrotnie zaprosiło klientów do kupowania specjalnych butów, jednak najnowszy projekt powinien trafić w gust szerokiego grona odbiorców. Korporacja zaprezentowała PlayStation PG 2.5, czyli najnowszy projekt przygotowany we współpracy z Nike oraz Paulem Georgem.

God of War 2 może zadebiutować szybciej niż sądzimy. Santa Monica Studio rozwija tajny projekt

Na blogu PlayStation pojawiła się wiadomość od skrzydłowego Oklahoma City Thunder. Koszykarz podkreśla, że tym razem postanowił powrócić do „starej szkoły” i swojego dzieciństwa, które oczywiście było związane z pierwszym PlayStation.

PlayStation PG 2.5 nadal posiada świecące i zarazem pulsujące logo na języku, jednak tym razem zdecydowano się na cztery kolory kojarzone przez wszystkich sympatyków marki PlayStation. Całość została zaakcentowana dużym paskiem zapewniającym stabilność, a symbole PlayStation zostały wytłoczone na skórze.

„Ta współpraca jest dla mnie bardzo szczególna i osobista. Od dzieciństwa jestem fanem PlayStation, więc jestem podekscytowany kontynuacją współpracy z marką, którą kocham” - tymi słowami obuwie zapowiedział Paul George.

Premiera PG 2.5 x PlayStation Colorway odbędzie się 1 grudnia.

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2018/11/22/playstation-paul-george-introducing-the-new-pg-2-5-x-playstation-colorway-sneakers-from-nike/

Tagi: PlayStation playstation classic reklama sony trailer zwiastun

Nie przegap