Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.11.2018 09:59
Xbox Game Pass reklamowany przez Microsoft. Firma przypomina o promocji
1039V

Xbox Game Pass reklamowany przez Microsoft. Firma przypomina o promocji

Microsoft przygotował sympatyczne materiały wideo promujące Xbox Game Pass. Korporacja zachęca do swojej cenionej przez graczy usługi i jednocześnie przypomina o nowej promocji. Gracze mogą sprawdzić katalog tytułów za 1 zł.

Amerykańska korporacja od tygodnia zaprasza graczy na Black Friday. Firma zachęca do kupowania konsol, gier z Xbox Live oraz sieciowych usług – Xbox Game Pass jest aktualnie dostępny za 1 zł.

Xbox One S z grą od 899 zł w Polsce. Microsoft zaprasza na Black Friday

Xbox Game Pass to bez wątpienia jeden ze skarbów Microsoftu. Firma systematycznie rozbudowuje zestaw dostępnych produkcji i gracze w świetnej cenie otrzymują dostęp do bardzo mocnych gier.

Phil Spencer potwierdził, że już teraz miliony graczy z całego świata korzysta z dobrodziejstwa Xbox Game Pass, ale nie będzie specjalnym zaskoczeniem, że korporacja chce więcej – w rezultacie możemy dzisiaj spojrzeć na dwa bardzo ciekawe materiały prezentujące usługę.

W przyszłym tygodniu poznamy zestaw gier z Xbox Game Pass na grudzień, jednak warto pamiętać, że już teraz znamy dwa tytuły przygotowywane przez Microsoft – klienci zagrają w między innymi Hellblade: Senua's Sacrifice oraz Mutant Year Zero: Road to Eden.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Microsoft Xbox xbox game pass xbox one

Nie przegap