Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.11.2018 13:53
Disney+ w Polsce od premiery? Korporacja dostrzega nasz kraj
1279V

Disney+ w Polsce od premiery? Korporacja dostrzega nasz kraj

W przyszłym roku widzowie z naszego kraju mogą otrzymać bezproblemowy dostęp do cyfrowej platformy Disneya. Firma dostrzega widzów z Polski, więc możemy liczyć, że tym razem nie będziemy zmuszeni do wykorzystywania różnych sztuczek.

Polacy chętnie korzystają z serwisów VOD. Płacimy za Netflix, HBO GO, czy też Showmax i najwidoczniej Disney zamierza wprowadzić swoją usługę również do naszego kraju. 

Strażnicy Galaktyki mogą otrzymać serial w Disney+

Disney wciąż nie przedstawił wszystkich konkretów dotyczących Disney+. Platforma wystartuje dopiero w drugiej połowie przyszłego roku, ale dość niespodziewanie właśnie wystartowała polska witryna propozycji.

Nie jest to oczywiście potwierdzona wiadomość, jednak takie ruchy w dużych korporacjach nie dzieją się przez przypadek. W Sieci pojawiają się głosy, według których Disney+ wraz ze światową premierą może zadebiutować również w Polsce. Aktualnie możemy wejść na stronę i zapisać się do newslettera.

Na Disney+ zobaczymy oczywiście produkcje Disneya, Marvela, Star Wars, National Geographic, czy też wytwórni Pixar. Włodarze komiksowego giganta już potwierdzili, że „Captain Marvel” jest pierwszym filmem, który po debiucie kinowym będzie dostępny wyłącznie na Disney+ - wcześniej produkcje trafiały również na Netflix oraz HBO GO.

Źródło: https://fdb.pl/wiadomosci/36437-czy-disney-bedzie-dostepny-rowniez-w-polsce

Tagi: disney disney+ disney+ polska

Nie przegap