Paweł Musiolik Paweł Musiolik 21.11.2018 11:47
Pillars of Eternity 2: Deadfire. Trzecie DLC w grudniu
580V

Pillars of Eternity 2: Deadfire. Trzecie DLC w grudniu

Pillars of Eternity 2: Deadfire już w przyszłym miesiącu otrzyma trzecie i tym samym ostatnie DLC. Razem z rozszerzeniem, pojawi się nowa aktualizacja gry.

Obsidian od ostatniego rozszerzenia pracowało intensywnie nad ostatnim dodatkiem, który do sprzedaży trafi już 13 grudnia (na PC). The Forgotten Sanctum, bo tak nazwano dodatek, zabierze nas w kolejne rejony archipelagu Deadfire.

Pillars of Eternity 2 i Wasteland 3 nadal zmierzają na PS4

Rozszerzenie skupi się na poszukiwaniach Obserwatora przez arcymagów Eory, by ten pomógł ocalić archipelag przed zniszczeniem. Rozszerzenie przyniesie nowe zadania, postaci i przedmioty oraz lokację dla śmiałków - Forgotten Sanctum.

Wraz z rozszerzeniem pojawi się także aktualizacja 4.0, która poza poprawą wielu błędów, doda do gry dwóch megabossów oraz nowe boskie wyzwania. Oczywiście to nie jedyna zawartość przygotowana pod aktualizację, ale studio reszty jeszcze nie ujawnia.

Dodatek do Pillars of Eternity 2: Deadfire wyceniony został an $9,99, co w przeliczeniu daje niecałe 40 złotych. Jeśli zdecydowaliście się na kupno przepustki sezonowej, The Forgotten Sanctum dostaniecie za darmo.

Tagi: Obsidian Entertainment PC Pillars of Eternity 2: Deadfire versus evil