Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.11.2018 15:49
Film Monster Hunter. Twórcy reagują na krytykę fanów - Milla Jovovich w stroju łowcy
2131V

Film Monster Hunter. Twórcy reagują na krytykę fanów - Milla Jovovich w stroju łowcy

Twórcy filmu Monster Hunter musieli zmierzyć się z wielką krytyką. Fani nie byli zadowoleni z pierwszych zdjęć prezentujących bohaterów opowieści, więc w końcu możemy spojrzeć na postacie w strojach kojarzonych z serią Capcomu.

Na pierwszych materiałach z ekranizacji serii Monster Hunter pojawili się żołnierze, którzy totalnie nie pasowali do realiów tego uniwersum. Wiele na to wskazuje, że ekipa odpowiedzialna za projekt usłyszała narzekania fanów, więc możemy dzisiaj zerknąć na pierwszy Great Sword.

Devil May Cry na Netflix!

Film Monster Hunter przestawi historię, w której „za naszym światem istnieje jeszcze jeden”, a grupa żołnierzy z Millą Jovovich przedostają się do nowej krainy, gdzie odkrywają wiele niebezpiecznych bestii. Kobieta będzie musiała zjednoczyć siły z tajemniczym człowiekiem, by wspólnymi siłami poradzić sobie z przeciwnikami.

Nadal nie jestem przekonany do tej wizji, ale na szczęście tym razem stroje bohaterów wyglądają lepiej. Widzimy tutaj zaledwie jedno zdjęcie, jednak trzeba przyznać, że Great Sword prezentuje się naprawdę dobrze.

Warto pamiętać, że nad projektem czuwa ekipa odpowiedzialna za ekranizacje z serii Resident Evil, więc raczej nie mogliśmy od początku liczyć na potraktowanie uniwersum jako podstawy, której nie można naruszyć.

Źródło: https://www.ign.com/articles/2018/11/20/monster-hunter-exclusive-photo-capcom-video-game-movie-milla-jovovich-tony-jaa

Tagi: Capcom film monster hunter