Paweł Musiolik Paweł Musiolik 18.11.2018 11:31
Frostpunk wkrótce wzbogaci się o wyczekiwany tryb
820V

Frostpunk wkrótce wzbogaci się o wyczekiwany tryb

Frostpunk w ciągu najbliższych paru dni powinien otrzymać wyczekiwany tryb nieskończonej gry, który ekipa 11 Bit Studios obiecała po premierze.

Frostpunk to zdecydowanie jedna z lepszych gier, która trafiła wyłącznie na PC-ty w tym roku. Polska ekipa 11 Bit Studios stworzyła ciekawe spojrzenie na strategię ekonomiczną, łącząc ją z nietypową postapokaliptyczną wizją świata zasypanego przez śnieg.

Frostpunk otrzymuje fabularne DLC. Upadek Winterhome dostępny za darmo

W recenzjach graczy i dziennikarzy Frostpunk został doceniony, choć wskazywano na brak trybu w którym moglibyśmy grać non stop. Jego obecność w formie aktualizacji studio zapowiedziało po premierze. I ten dzień wkrótce nastąpi.

Mimo niewielkiego opóźnienia, które wynikało z chęci dopracowania całości, przygotowano dzienniki deweloperskie opowiadające nam o nowym trybie. Rozegramy go na dwóch poziomach trudności. Łatwiejszy zaoferuje nam więcej zasobów i ich mniejsze zużycia. Fani ekstremalnego wyzwania dostaną wyższy poziom, gdzie oprócz mniejszych zasobów, dojdą losowe wydarzenia, które będą w stanie wyłączyć nasze miasto na prę dni.

Nowy tryb wypróbujemy na jednej z czterech map, a mapa okolicy będzie się co jakiś czas zmieniała wraz z nadchodzącymi śnieżycami, otwierając nam nowe lokacje, lub blokując dostęp do już znanych.

Tagi: 11 bit studios Frostpunk pc wideo

Nie przegap