SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.11.2018 16:22
Battlefield 5 w pudle. Press pack przygotowany przez Electronic Arts Polska
1427V

Battlefield 5 w skrzyni. Press pack przygotowany przez Electronic Arts Polska

Electronic Arts Polska przyzwyczaiło naszą redakcję do przygotowywania ciekawych zestawów. Firma potrafi zaskoczyć dziennikarzy wymyślnymi paczkami, a w przypadku premiery Battlefield 5 nie jest inaczej.

Battlefield 5 oficjalnie zadebiutuje dopiero 20 listopada, jednak produkcja jest już dostępna na PlayStation 4, Xboksach One oraz komputerach osobistych. Gracze mogą nabyć specjalne wydanie gry i zapoznać się z tytułem DICE.

Tajemnicza brązowa skrzynka i... gniazdo. Co kryje przesyłka od Cenegi i Activision?

Już przy okazji Battlefield 1 redakcje otrzymały presspack w drewnianej skrzynce, ale tym razem całość została pomalowana niebieską farbą. Ponownie w środku znaleźliśmy sporo dekoracyjnej rafii oraz kilka gadżetów sygnowanych logiem produkcji DICE.

A co dokładnie? Wydawca zdecydował się wysłać do redakcji skrzynki, które zawierają zimową czapkę, kubek, torbę oraz zegarek. Na każdym gadżecie nie zabrakło charakterystycznego „V”. Szczególnie przypadło nam do gustu emaliowane naczynie, z którego wychyliliśmy dzisiaj pierwszą kawę.

Electronic Arts Polska potrafi w ciekawy sposób wykorzystać premierę swojej gry – naszą recenzję shootera znajdziecie już na PPE, a drugie spojrzenie na temat strzelanki trafi do najnowszego numeru PSX Extreme.

Tagi: Battlefield V DICE Electronic Arts electronic arts polska presspack