Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.11.2018 14:01
Mortal Kombat 11 potwierdzony przez aktora głosowego
1514V

Mortal Kombat 11 potwierdzony przez aktora głosowego

NetherRealm Studios może wkrótce zapowiedzieć nową produkcję z serii Mortal Kombat. Kolejne źródło donosi o powstaniu bijatyki, w której może zabraknąć dwóch znanych bohaterów.

Mortal Kombat X trafił na półki sklepowe w kwietniu 2015 roku. Od tego czasu NetherRealm Studios zaprosiło graczy na walki superbohaterów, jednak firma powinna małymi krokami przygotowywać się do zaoferowania kolejnej bijatyki ze Scorpionem w roli głównej.

Mortal Kombat 11 znajduje się w produkcji?

We wrześniu informowałem naszą społeczność o pierwszych przeciekach dotyczących Mortal Kombat 11 – wtedy to aktorzy pracujący przy pierwszych odsłonach bijatyki informowali o powstaniu nowej gry.

Od tego czasu Ed Boon oraz Warner Bros. nie potwierdzili pozycji, jednak otrzymaliśmy kolejny jednoznaczny sygnał – Lalo Garza oficjalnie wspomniał o Mortal Kombat 11. Jest to hiszpański aktor głosowy, który miał okazję dubbingować Reptile'a oraz Kung Lao – mężczyzna potwierdził, że nie będzie miał okazji pracować nad tytułem, ponieważ Pink Noise Studios (firma zajmująca się lokalizacją) potwierdziła mu usunięcie postaci.

Sytuacja pobudziła fanów Mortal Kombat, a pewnie nawet trafiła do wydawcy, więc Garza zaczął się tłumaczyć i napisał, że tak naprawdę nie wie, czy powstaje Mortal Kombat 11, Mortal Kombat 10,5, czy też Mortal Kombat XYZ, ale nie został zatrudniony do pracy przy nowej produkcji.

Sytuacja jest jednak bardzo interesująca, ponieważ kolejna osoba wspomina o pracy nad nowym tytułem w uniwersum Mortal Kombat. Jeśli faktycznie już trwają prace nad dubbingiem, to projekt musi znajdować się w zaawansowanej fazie.

Tagi: ed boon Mortal Kombat Mortal Kombat 11 mortal kombat x mortal kombat xi NetherRealm Studios