Roger Żochowski Roger Żochowski 05.06.2010 00:05
Epic Mickey przemodelowane?
860V

Epic Mickey przemodelowane?

Gdy jakiś czas temu Disney zapowiedział Epic Mickey pokazując światu szkice koncepcyjne, zachwytom końca nie było. Niestety, okazało się, że odbiegały one znacznie od tego co pojawiło się w grze - a to nie spodobało się wielu fanom…xxxxx

 

 

Teraz plotki głoszą, że producenci gry pod naporem negatywnych opinii zdecydowali się przemodelować grę, aby bardziej przypominała słynne koncepty. Podobno efekty tych prac będziemy mogli podziwiać na tegorocznych targach E3. Przyznam się szczerze, że bardzo ucieszyła mnie ta wiadomość, bowiem szkice prezentują się naprawdę klimatycznie, co też możecie zobaczyć poniżej.

 

Przy okazji warto wspomnieć, że producenci gry nie wykluczają wersji na PS3 i Xboksa 360, które mogłyby wylądować na rynku z obsługą Move i Natala. O tym, że Disney pokłada spore nadzieje w swojej nowej produkcji niech świadczy fakt, że tytuł będą promować również inne media. Po premierze gry Disney zamierza wydać dwie książki opisujące wirtualne przygody Myszki Miki - "It's Your Call" oraz "Epic Mickey Junior Novel". O tym czy tytuł powtórzy sukces serii Kingdom Hearts, przekonamy się na jesieni.

 

 

 

 

 

 

Tagi: