SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.11.2018 21:30
Xbox Game Pass pozwoli wcześniej pobrać gry. Microsoft wprowadzi funkcję pre-load
1030V

Xbox Game Pass pozwoli wcześniej pobrać gry. Microsoft wprowadza funkcję pre-load

Microsoft coraz częściej oferuje premierowe produkcje w Xbox Game Pass, więc firma musi dostosować usługę do oczekiwań społeczności. Mike Ybarra potwierdził zadbanie o funkcję pre-load.

Amerykanie systematycznie rozbudowują Xbox Game Pass. Microsoft dba o zróżnicowany zestaw tytułów i coraz częściej na liście pojawiają się debiutujące tytuły, więc niektórzy gracze mają problem z wcześniejszym ściągnięciem plików na dyski konsol.

Xbox Game Pass za 1 zł. Promocja na dwie subskrypcje

Mike Ybarra potwierdził na Twitterze, że pre-load w Xbox Game Pass to jedna z najbardziej oczekiwanych przez graczy opcji i firma udostępniła tę funkcję. Usługa Microsoftu pozwoli wcześniej pobrać i zainstalować produkcję, by w dniu premiery subskrybenci mogli cieszyć się rozgrywką.

Teraz pojawia się problem – przykładowo w dniu debiutu GRIP gracze nie mogli od razu wskoczyć na futurystyczne trasy, ponieważ wymagane było pobranie plików. Sytuacja zmieni się na początku przyszłego roku.

Crackdown 3 będzie pierwszą pozycją, która otrzyma nową opcję – przed premierą otrzymamy dostęp do pre-loadu, więc pewnie w okolicach 8-10 lutego pliki trafią na konsole zainteresowanych graczy, którzy od 15 lutego sprawdzą wyczekiwaną grę.

Źródło: Twitter

Tagi: Crackdown 3 Microsoft Sumo Digital